Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie robi zdjęc
#1
Panowie potrzebuje pomocy, mój bbot nie robi zdjęć tak jak powinien, wychodzą albo czarne screeny albo strony którą przeglądałem xx godzin temu co może być przyczyną?
#2
jest przyczyną to, że masz tibie zminimalizowaną dlatego wychodzą Ci czarne zdjęcia
#3
Właśnie w tym problem ze Tibia nie jest zminimalizowana, wszystko jest po za nią...
#4
w czasie awansu gdy bbot robi ssa musiałeś jednak mieć ją zminimalizowaną innej opcji nie ma.
Mnie też to strasznie denerwuje że bbot nie może zrobić normalnych ssów nawet gdy jest zminimalizowana tibia.
Może jakaś ogólnopolska petycja do Mega żeby naprawił system robienie screenshotów ?
#5
Koledzy, wyprowadzę was z błędu, nie mogłem nic robić na komputerze ponieważ spałem, przez noc zrobił mi jedno zdjęcie poprawnie, potem jak by je "kopiował" przy różnych sytuacjach np: wbicia skilla, znów dał mi zdjęcie z wbicia lvl pomimo że stało się to 2-3h wcześniej.
#6
co wy gadacie ludzie. mimo, ze przegladam strony www, mam tibie zminimalizowana, gram w co innego to bot i tak robi prawidlowo zdjecia.

sprawdz czy masz wlaczony wygaszacz badz inne takie duperele
#7
szeldo to jak to robisz bo wiele osob ma ten problem ze robi ss pulpitu zamiast tibi
#8
wylacz wygaszacz ekranu i to w sumie tyle. dziala nawet jak zgasze monitor.
#9
Sprawdziłem i nie działa
dalej robi albo czarne screeny albo z pulpitu ;(

a powiem wam ciekawostke. Zostawiłem kiedyś tibie zminimalizowaną z botem. i ustawione było żeby ssy robił.
Wtedy wpuściłem brata na kompa bo mnie prosił. Brat przeglądał neta i rozmawiał na facebooku. Bbot narobił tyle screenshotów że dowiedziałem się pewnych sekretnych rzeczy Smile)
#10
Wygaszacz wyłączony
#11
seppuku masz repa za te slowa Big Grin


szeldo nie wiem jak to jest mozliwe,ze posiadam dobrze zrobione ss'y nie majac tibi na ekranie. Jesteś chyba Bogiem przez duże "B"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)