Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK] Awesome Project ! 15 chars
#21
[img][Image: djiinsy.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Loot jak widać po prawej stronie na 400 manasów. Jak zawsze za poty zwraca się kasa. Smile

jeszcze 20% i 165 ! wróce wkoncu do swojego lvl'a <3


KOMENTUJCIEE !
Reputy też nie bolą :3
#22
ile kasy zarobku na tydzień tam masz?
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#23
Kurcze a ja zrezygnowałem z expienia na salamandrach, ale jak zobaczyłem twój zarobek znowu chara tam stawiam xD
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#24
Na djiinach było około 30k /h ale teraz ceny Poców zeszły do 1,3-1,5k -.- więc jakies 15-20k/h

Varm Cisza bo Cię znowu zacznę zabijać ;d
#25
Co tak temat ucichł? Koniec projektu?
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#26
Nikt nie komentuje... Ale jak będzie Yasir to sprzedam loota i wrzuce screena. Jak narazie mam chwilowa przerwe więc możesz Expic, ale jak wrócę to zajmuje wszystko xd
#27
ja juz na yasira czekam tydzien i sie skurwiel nie pokazuje :d
#28
No ja mam 20k capa loota na sprzedaż z salamander, djinnow, wyrmow i dc :/
#29
Ja też czekam na chuja chyba z tydzień i jak nie widać tak nie ma....
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#30
20:00 You see a brocade backpack (Vol:20).
It weighs 24782.82 oz.


Cały czas czekam i czekam. DZiś bociłem nocke około 10h na 4-5 charach = profit 10k capa loota + 200k kasy.
#31
powodzenia w projekcie a dlaczego itemków sam recznie nie opchniesz do npców>?
#32
Ja lubie widziec totalny profit od.razu niz biegac, potem polowe sprzedawac po tygodniu
#33
;d szkoda że nie ma funkcji wyjmowania rzeczy z dp wtedy skrypcik na sprzedawanie i jedziesz Tongue
#34
dawaj jeszcze ss'y Big Grin
#35
Ktoś mnie poprosił o zdjęcia więc dodaje.

4x chary na salamandrach (pvp)
1x char na salamandrach (hardcore)
2x chary na swamp trollach (pvp)
1x Beary (pvp)
1x Waspy (pvp)
1x Mountsternum (pvp)

Ogółem :
[Image: oglem.th.png]

Mountsternum
[Image: mountsternum.th.png]

Swampy

[Image: swamp1.th.png][/UR


Swampy 2

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/swamp2.png/][Image: swamp2.th.png]
#36
Mam prosbe do ludzi ktorzy sie znaja i tych ktorzy maja skypty. Chcialbym prowadzic dalej ten temat ale nie mam skryptow oraz ńie znam miejsc.

Potrzebuje cos na 56, 60 , kilka 45+.
Na tych dwoch 56 oraz 60 chcialbym wbic jak najszybciej 80 i bocic 24\7 na corymach. Oraz cos na inne chary. Mam 20-30 lvle ktore stawiam na salamandrach a reszta 40+ lvli sie tam po prostu marnuje. Jezeli ktos ma pomysly badz skypty to prosze o kontakt priv badz na dole Wink
#37
Polecam deeplingi dla 60 amazonki veno dla 40+ zeby wybijalo all mumie itd tez i na cyce thais north i south i cyce poh skryptów nie posiadam a czasu narazie nie mam bo potrzebuje sporo golda uzbierac bo ledwo na eq mnie stac ;/
#38
To jest jedynie lipa w deeplingach , ze trzeba te coale oddawac ;c
#39
stawiasz nocke na elfy i masz 200 coali potem wystarczy ubijac 400 deeplingow dziennie a masz 200-300 deepow na h
#40
z tymi deeplingami to nie jest tak jak piszeszWink zabilem ponad 1,5k ich a i tak po ss bylo zalaneSmile wiec sam nie wiem jak to dziala, napewno nie tak jak napisales. A co do tematu tu wrzuc na jakies cyce albo dragi lub juz corymy jak masz skile i eqSmile ja 61kina na corymach z 1 botkiem latam na lajcieSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)