BBot - The best bot of the world

Full Version: Magiciany
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema, poszukuje skryptu na magiciany dla 55+knighta(magician quarter yalahar) za linki (tylko strona bbota) i wlasne skrypty daje reputki
Dzieki 3majcie sie Leva
daj mi je w zwyklym odnosniku z strony bbota ( czytaj uważnie ) chcesz reputki? powstawiaj odnosniki z bbota bo nie wchodze w takie strony sorki Wink
(07-03-2013, 10:48 AM)Leva Wrote: [ -> ]daj mi je w zwyklym odnosniku z strony bbota ( czytaj uważnie ) chcesz reputki? powstawiaj odnosniki z bbota bo nie wchodze w takie strony sorki Wink

Ale to jest właśnie forum bbota Big Grin
To jest tylko 5sec reklama na gorze dajesz po 5sec skip ad i jestes z powrotem, ale mentalnosc polakow jak zwykle ta sama.
Dlaczego mentalność Polaków?
Może to tylko w Twojej mentalności istnieje system wrzucania wszystkiego na adf.ly, sam adres wydaje się podejrzany dla osób, które długo nie siedzą przed kompem a zaliczają się do grona obeznanych. Wiedzą, jaka jest konsekwencja wchodzenia na różne niepowołane strony.
Nie rozumiecie ja botuje bo mi sie troche znudzilo granie edekiem a na niego tez loguje mam na nim hmmm duzo kasy o poprostu staram sie robić wszystko na ile sie da bezpiecznie Smile Seeken jeszcze raz prosze o ten skrypt twojej roboty bo wszyscy zachwalaja to co twoje:Big Grin ED jest na innym acc i nigdy nie bocilem i niechce przez glupiego 60knighta miec schackowanego mam nadzieje ze to rozumiecie Big Grin
http://forums.bmega.net/thread-17263.html EK

http://forums.bmega.net/thread-17234.html MS ED

Proszę bardzo ^^

I rozumiem doskonale Twój problem, chodź sam nigdy nie miałem hacka przez virusa. Raczej przez "ziomków" mi się to zdarzało jak sharowałem ;d

Ahhh.. chodzi Ci o magicany Big Grin wybacz ... jeszcze pijany po urodzinach jestem Big Grin
Jak wytrzezwiejesz rypnij swoje magiciany Smile przydadza Ci sie a pozatym sprawidz mi radosc a tym czasem Reput na urodzinki ;D
to mi pasuje Ciekawe czy jakies dzialaja jutro atywuje pacc na ek bocie sie okaze;D juz dostales reputa za to, że sie postarałeś Smile
Ja osobiście używam tego i jest świetny ;d
Seeken w yalahar, a nie w thais ;D
Seeken na tym leci nb facc bot ;D ale przerobilem go pod sb wyciaga kase z banku ( ten vbranda nie wyciaga kasy niezbiera paru wartosciowych rzeczy ) a mój zbiera prawie all potem dodam oczywiscie z dopiskiem ze nalezy on do Vbrand'a ale przerobiony podemnie Smile i troche poprawiony