BBot - The best bot of the world

Full Version: Dark Cathedral for Knight
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hello there!
It's my 1st script, so don't judge be so hard :p
This is Dark Cathedral -1 & -2 script with depositer and refiller.
Description:
Profession: Knight
Recommended Skills: 72+
Recommended lvl: 42+
Eq: Full Eq( for example: Zao Helmet, DSM, G legs, Steel Boots, Demon Shield, good weapon )
Start: -1 next to stairs or in Venore DP. Of course he's avoiding GS resp.
Exp and Gold: about 21+k/h and about 1.9k gold/h


If it's fine, please give me a [+] =)
___________________________________________________________________
Witam !
To mój pierwszy skrypt, dlatego proszę nie być za bardzo surowym.
Z racji tego, że większość z nas zna podstawowy angielski, nie będę tłumaczył całego tekstu. Jeżeli ktoś nie zna, niech napiszę, a przetłumaczę całość(tylko nie wiem co tu może być niejasne :p)

Jeżeli wszystko jest ok, proszę o [+] =)
czyli po witchach tez biega?
Byłoby to troche dziwne ;p ja tyle expa mialem bez wichow (assasina tez omijałem) i ds'a :> chyba,ze to jakos przyblizył raze z drogą.
Musicie dokładnie sprawdzić ile wam wyciąga, bo ja to testowałem na 34 knighcie. Taki hardcore, że w 1 miejscu gdybym nie pilnował to bym padł Big Grin
Bot chodzi prawie do każdego miejsca na -1 i do większości na -2(chciałem ominąć ghosty, ale zauważyłem, że lurują je do tego pomieszczenia z assassinami).
Normalnie chodzi po Witchach, co jest wielkim utrapieniem, bo jak zabije moba, zaznaczy Witch'a, to chce lecieć do niej a zarazem leci otworzyć slain'a(jeżeli nie zdążył) i chodzi jak pijany tracąc tylko życie.
Nie robiłem scrypta z dwarven ringami bo ass upija na bardzo krótki czas.
Ewentualnie możecie nosić ze sobą Stealth Ringi, żeby mógł uciec od Ghostów
Te chodzenie jak "pijany" jest spowodowane ty,ze bbot ma automatyczne chodzenie za potworem skoro ty tez masz takie cos w tibi to tak się dzieje.
Przecież wiem, czym jest to spowodowane. Odznaczyłbym to, ale wtedy bot nie goniłby Witch'a. Ogólnie profit jest dobry, ale na małym lvl jest straszne waste(jak robiłem scrypt[ok. 1h+ łażenia po expie] straciłem ponad 100 MP ;p)
This script, i don't really recommend it aswell my character died after 1 hour