Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Cathedral for Knight
#1
Hello there!
It's my 1st script, so don't judge be so hard :p
This is Dark Cathedral -1 & -2 script with depositer and refiller.
Description:
Profession: Knight
Recommended Skills: 72+
Recommended lvl: 42+
Eq: Full Eq( for example: Zao Helmet, DSM, G legs, Steel Boots, Demon Shield, good weapon )
Start: -1 next to stairs or in Venore DP. Of course he's avoiding GS resp.
Exp and Gold: about 21+k/h and about 1.9k gold/h


If it's fine, please give me a [+] =)
___________________________________________________________________
Witam !
To mój pierwszy skrypt, dlatego proszę nie być za bardzo surowym.
Z racji tego, że większość z nas zna podstawowy angielski, nie będę tłumaczył całego tekstu. Jeżeli ktoś nie zna, niech napiszę, a przetłumaczę całość(tylko nie wiem co tu może być niejasne :p)

Jeżeli wszystko jest ok, proszę o [+] =)


Attached Files
.bbot   Dark Cathedral -1 -2 by Raiton.bbot (Size: 25.29 KB / Downloads: 148)
#2
czyli po witchach tez biega?
#3
Byłoby to troche dziwne ;p ja tyle expa mialem bez wichow (assasina tez omijałem) i ds'a :> chyba,ze to jakos przyblizył raze z drogą.
#4
Musicie dokładnie sprawdzić ile wam wyciąga, bo ja to testowałem na 34 knighcie. Taki hardcore, że w 1 miejscu gdybym nie pilnował to bym padł Big Grin
Bot chodzi prawie do każdego miejsca na -1 i do większości na -2(chciałem ominąć ghosty, ale zauważyłem, że lurują je do tego pomieszczenia z assassinami).
Normalnie chodzi po Witchach, co jest wielkim utrapieniem, bo jak zabije moba, zaznaczy Witch'a, to chce lecieć do niej a zarazem leci otworzyć slain'a(jeżeli nie zdążył) i chodzi jak pijany tracąc tylko życie.
Nie robiłem scrypta z dwarven ringami bo ass upija na bardzo krótki czas.
Ewentualnie możecie nosić ze sobą Stealth Ringi, żeby mógł uciec od Ghostów
#5
Te chodzenie jak "pijany" jest spowodowane ty,ze bbot ma automatyczne chodzenie za potworem skoro ty tez masz takie cos w tibi to tak się dzieje.
#6
Przecież wiem, czym jest to spowodowane. Odznaczyłbym to, ale wtedy bot nie goniłby Witch'a. Ogólnie profit jest dobry, ale na małym lvl jest straszne waste(jak robiłem scrypt[ok. 1h+ łażenia po expie] straciłem ponad 100 MP ;p)
#7
This script, i don't really recommend it aswell my character died after 1 hour


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)