BBot - The best bot of the world

Full Version: UPDATE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

-batton-

czy ta wersja bbota bd dzialac pod nowa wersje tibi po update?
A jak myslisz?? Smile
Bedzie nowa wersja bbota.
ale kiedy Big Grin
2 h i bedzie na 90 %
jest, ale nie działa i antywirus mi wywala błąd :/
lajt poczekac chwile. Mały blad najwidoczniej ;d

-batton-

a skad sie pobiera bbota?

-batton-

dziala juz wszystko?
na xp sa problemy. Testuje teraz na 7 bo ledwo co lapka wlaczylem.
jeszcze nie dziala, ogolnie pisze invalid client gdy sie wlaczy
Niby pracuja nad tym , pewnie 1-2 godzinki
Na 7 jak na razie ja nie mam problemów. Natomiast na Xp gdzie zawsze robie skrypty jest problem Smile
ogolnie kajtek dlugo bocisz bbotem?
Jestem ciekaw czy ,jest wykrywalny itp
Mam windows 7, ogolnie bot smiga jak trzeba robi wszystko tak jak w skrypcie, jedyna wada to milion wyskakujących błędów
"Acces violation at adres 00608241 in module 'Bmega.exe' . Read of adres 0000007"

Czy przyczyną tego błędu moze byc to ze jeden bot jest zapisany w pliku z drugim botem, lub skopiowanie skryptów?
Ja boce jakies 90 dni ? 1 massban mnie ominął nawet te chary które byly bocene na innym bocie. Ale z tego co mi wiadomo to albo są bany przez opcje które są "zakazane" na rl, albo z głupoty. Masz jakies 95 % pewności,ze bana nie dostaniesz. 95 % pisze dlatego,ze nigdy nie mozesz być przekonany w 100 % kolega mi pisał,ze nawet 3-4 miechy temu posypały się bany za xeno.

Teraz możemy się spodziewać kolejnego massbana. Przynajmniej tak mi się wydaje.
(12-12-2012, 04:29 PM)Kajtek Wrote: [ -> ]Ja boce jakies 90 dni ? 1 massban mnie ominął nawet te chary które byly bocene na innym bocie. Ale z tego co mi wiadomo to albo są bany przez opcje które są "zakazane" na rl, albo z głupoty. Masz jakies 95 % pewności,ze bana nie dostaniesz. 95 % pisze dlatego,ze nigdy nie mozesz być przekonany w 100 % kolega mi pisał,ze nawet 3-4 miechy temu posypały się bany za xeno.

Teraz możemy się spodziewać kolejnego massbana. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Noo to zobaczymy jak to z tymi banami bedize, mam nadzieje ze mnie to ominie hehe. szczescia zycze
opcje "zakazane"na rl. To znaczy o jakich opcjach mowisz?

-batton-

dziala juz bbot pod xp?
(12-12-2012, 04:44 PM)Masterpox Wrote: [ -> ]opcje "zakazane"na rl. To znaczy o jakich opcjach mowisz?

a wiesz,ze nawet nie pamietam ?Big Grin

wszystkie te co maja przy nazwie [!]
(12-12-2012, 04:59 PM)werwa1906 Wrote: [ -> ]za ile bedzie dzialal ten bbot? caly czas mam invalid version jak loguje i jak loguje i wpisuje haslo do konta w bbocie to takie czarne kreski zamiast czarnych kropek mam, omg. mam XP za ile to bedzie dzialac? pacc i dni bbota sie marnuja ;s

heh, morał tego jest prosty i wszystkim znany, zamiast expic botem, rączek uzywamy Big GrinDDDDD
albo poprostu czekaj cierpliwie --.-- ewentualnie mozesz sam sobie bota zrobic, wtedy nie bedziesz narzekal Big GrinDD
Pages: 1 2