Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPDATE
#1
czy ta wersja bbota bd dzialac pod nowa wersje tibi po update?
#2
Heart 
A jak myslisz?? Smile
Bedzie nowa wersja bbota.
#3
ale kiedy Big Grin
#4
2 h i bedzie na 90 %
#5
jest, ale nie działa i antywirus mi wywala błąd :/
#6
lajt poczekac chwile. Mały blad najwidoczniej ;d
#7
a skad sie pobiera bbota?
#8
http://bbot.bmega.net/?action=premium
#9
dziala juz wszystko?
#10
na xp sa problemy. Testuje teraz na 7 bo ledwo co lapka wlaczylem.
#11
jeszcze nie dziala, ogolnie pisze invalid client gdy sie wlaczy
Niby pracuja nad tym , pewnie 1-2 godzinki
#12
Na 7 jak na razie ja nie mam problemów. Natomiast na Xp gdzie zawsze robie skrypty jest problem Smile
#13
ogolnie kajtek dlugo bocisz bbotem?
Jestem ciekaw czy ,jest wykrywalny itp
#14
Mam windows 7, ogolnie bot smiga jak trzeba robi wszystko tak jak w skrypcie, jedyna wada to milion wyskakujących błędów
"Acces violation at adres 00608241 in module 'Bmega.exe' . Read of adres 0000007"

Czy przyczyną tego błędu moze byc to ze jeden bot jest zapisany w pliku z drugim botem, lub skopiowanie skryptów?
#15
Ja boce jakies 90 dni ? 1 massban mnie ominął nawet te chary które byly bocene na innym bocie. Ale z tego co mi wiadomo to albo są bany przez opcje które są "zakazane" na rl, albo z głupoty. Masz jakies 95 % pewności,ze bana nie dostaniesz. 95 % pisze dlatego,ze nigdy nie mozesz być przekonany w 100 % kolega mi pisał,ze nawet 3-4 miechy temu posypały się bany za xeno.

Teraz możemy się spodziewać kolejnego massbana. Przynajmniej tak mi się wydaje.
#16
(12-12-2012, 04:29 PM)Kajtek Wrote: Ja boce jakies 90 dni ? 1 massban mnie ominął nawet te chary które byly bocene na innym bocie. Ale z tego co mi wiadomo to albo są bany przez opcje które są "zakazane" na rl, albo z głupoty. Masz jakies 95 % pewności,ze bana nie dostaniesz. 95 % pisze dlatego,ze nigdy nie mozesz być przekonany w 100 % kolega mi pisał,ze nawet 3-4 miechy temu posypały się bany za xeno.

Teraz możemy się spodziewać kolejnego massbana. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Noo to zobaczymy jak to z tymi banami bedize, mam nadzieje ze mnie to ominie hehe. szczescia zycze
#17
opcje "zakazane"na rl. To znaczy o jakich opcjach mowisz?
#18
dziala juz bbot pod xp?
#19
(12-12-2012, 04:44 PM)Masterpox Wrote: opcje "zakazane"na rl. To znaczy o jakich opcjach mowisz?

a wiesz,ze nawet nie pamietam ?Big Grin

wszystkie te co maja przy nazwie [!]
#20
(12-12-2012, 04:59 PM)werwa1906 Wrote: za ile bedzie dzialal ten bbot? caly czas mam invalid version jak loguje i jak loguje i wpisuje haslo do konta w bbocie to takie czarne kreski zamiast czarnych kropek mam, omg. mam XP za ile to bedzie dzialac? pacc i dni bbota sie marnuja ;s

heh, morał tego jest prosty i wszystkim znany, zamiast expic botem, rączek uzywamy Big GrinDDDDD
albo poprostu czekaj cierpliwie --.-- ewentualnie mozesz sam sobie bota zrobic, wtedy nie bedziesz narzekal Big GrinDD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)