BBot - The best bot of the world

Full Version: Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod.<< robsson1994 >>
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Witam mam dzis dla was kolejny skrypt 101% afk testowany

Miejsce: East Thais rotworms, carrion rotworm
Testowane: Tak
Profesja: Zrobione pod Druida/Sorca (ale wystarczy zmienic killer bo ustawilem zeby bil mobki z dystansu)
Healer: Ustawcie według swoich wymagań Smile
Depositer: Nie (nie ma tam nic dobrego co mozna depozytować)
Bank: Tak (gdy ma 20 cap wraca do dp thais i wplaca kase)(również gdy ma mniej niz 10 mana potionów wraca do dp wplaca kase i pobiera odpowiednią ilość kasy aby dokupic (MP do ilość: 20)
W banku trzeba mieć przynajmniej 1k wrazie czego :]
Eq: Ja obecnie biegam z <<Dark Helmet, Spirt Cloak(może być też Plate armor), plate legs, leather boots, dwarven shield>>
Lvl: od 15 spokojnie można puszczać na full afk 101%
Ustawione jest także reconect ( bo miewam czasami kicki ) i dzieki temu postac wlogowuje sie spowrotem po kicku, jeżeli tego nie chcecie odznaczcie po pprostu aby to zrobic wytlumaczę dla nie kumatych Tongue Basic Functions>> Reconect natomiast jezeli chcesz aby postac ci sie zalogowala po kicku to wybierz jedynie numer swojej postaci aby sie zalogował na odpowiednią postać
Zalecane jest mieć przy sb z 2 BP aby miał gdzie kase zbierać

(skrypt robiony tylko i wyłącznie przeze mnie)

POMOGŁEM? DAJ REPUTA NIE BĄDŹ ŻYŁA Big Grin
Jezeli ktoś bd potrzebował jakiegoś skryptu to prosze pisać ;] postaram sie zrobic

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


SKRYPT DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ??
Mogłbyś przerobić to pod knighta? Byłbym wdzięczny.
mógł bym Tongue

P.S


przerobilem w ten spobób ze zamiast MP bd kupował HP=20
gdy ma mniej niz 10 health potions wraca do dp i dokupuje do 20 Health Potions, gdy ma 20 cap wraca do dp wpłacic kasę do banku

proszę bardzo, i reputem +1 też nie pogardzę Smile
To bardzo fajnie by było, jak byś to zrobił to bym reputka dał

Dzięki zaraz włącze i zobacze jak chodzi a reputka dostałesTongue
Nie ma za co jak coś jeszcze bd potrzebował to pisz bd smigać robić skrypty bo nudzi mi sie Big Grin
(12-20-2012, 03:53 PM)robsson1994 Wrote: [ -> ]Jezeli ktoś bd potrzebował jakiegoś skryptu to prosze pisać ;] postaram sie zrobic

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


SKRYPT DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ??

zrób dla druida na facc 26 lvl, mlvl 21, shielding 21, eq: hat of the mad, guardian shield, spirit cloak, plate legs, terra rod. wyślij mi go prywatną wiadomością
ale co mam zrobic dokładne miejscie OMG..
Mógłbyś zrobić trolle AB 100% afk , tam trzeba zeby kluiczem otwierał drzwi ; ) -1 -2 trolle ;d
(12-23-2012, 05:20 PM)robsson1994 Wrote: [ -> ]ale co mam zrobic dokładne miejscie OMG..

nie wiem właśnie gdzie. wymyśl coś dobrego ale żeby dał rade tam
(12-23-2012, 06:39 PM)kadorto Wrote: [ -> ]Mógłbyś zrobić trolle AB 100% afk , tam trzeba zeby kluiczem otwierał drzwi ; ) -1 -2 trolle ;d
sorry ale nie mam postaci w ab, a nie chce mi sie iść tam specjalnie na troll-e



(12-23-2012, 07:02 PM)baja145 Wrote: [ -> ]nie wiem właśnie gdzie. wymyśl coś dobrego ale żeby dał rade tam


jedyne co mogę ci powiedzieć to na facc są te rotwormy bo slaby jest Mage/Druid na Facc-u , dalej exp solo Smile i poskiluj troche m lvl
Mógłbyś zrobić tego full afka , na trollach dużo się zarabia oraz jest zajebisty xp.
bo bardziej chodziło mi o skrypty na wyższe lvl Smile trolle se może znaleść w skryptach napewno sa z 2 albo 3
potrzebował bym skrypt dla sorca na mount sterum (same cycki)
Te ziomek ! Ale podpis to swój wymyśl -.- .
moglbys przerobic tego skrypta na palka? zeby wrazie czego szedl do npc-ta i kupowal speary??Wink
dla pallka już bardziej polecam amazon camp nie dostatek do spearów tam nie grozi jedynie bd chodzic depozytować loot i gp Smile
17 druid z full EQ i 5 potami by mi padł na AFKu, akurat siedziałem przy kompie to zauważyłem. Wbija się w dziure z kilkoma carrionami i jak gdyby nigdy nic daje się strapować.
this script is with sword or with rod/wand? pls answer
this waste lots of manapots also stuck on cave and dont refill when pots needed Sad
Pages: 1 2