Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLSKI - Problem z używaniem mana potion !
#1
Witam serdecznie !
Natrafilem na kolejny problem w moim bocie a mianowicie nie uzywa mana potionów ... Wczoraj padłem i od tamtej pory nie potuje się. Zmienialem ustawienia z procentowych na ilościowe i NIC ! Jaka wartość bym nie podał to i tak nie używa manasa i tak. Sciagnalem nawet wersje BETA i dalej to samo ... nie mam pojecia co teraz zrobic ;/ POMOCY !!!!
#2
Usun moze bota zresetuj kompa i sciagnij od nowa bbota?? Mi all dziala wiec nie wiem co masz zjebane ;/
#3
Kajtek a powiedz mi jak ustawiasz od ilu do ilu ma sie manasować w procentach to pierwsza wartość jest większa od drugiej ? np od 50% do 1%. Ja ustawialem : froma mana 1 % to mana 30% i działało. a teraz musze na odwrót ustawic np from 50 % to 1 %. A Wy jak macie u siebie ?
#4
ja zawsze pisze ta sama liczbe Big Grin bo nie widze sensu by stal w miejscu i sie manasowal do danej liczby.
#5
Z programistycznego punktu widzenia to robisz to źle Big Grin. Ponieważ gdy wpiszesz dwie konkretne liczby to w każdym innym wypadku bot nie powinien zadziałać. Czyli np jak wpiszesz od 50% do 50% czy tam od np 400 do 400 to kazdy inny przypadek nie powinien zadziałać. Tak czy siak zamieniłem kolejność i działa. Chodzi o to że jak tylko spadnie poniżej np 50 % całkowitej many to odrazu wali pota i wcale nie stoi w miejscu i sie nie manasuje.
#6
jakbys ustawil na 100 ms np od 1 do 80 % wcale by nie stal w miejscu xd
#7
no nie stałby bo trzeba ustawić od 80 % do 1 % i wystarczy, że spadnie poniżej 80 % walnie jednego manasa i leci dalej . trzeba ustawić taki próg żeby był najbardziej korzystny. Przy takim 100 ms jakbyś dał od 60 % do 1 % Strong mana potion to by robilo robote mysle Smile
#8
Tyle,ze 1 jest od kiedy ma sie manasować,a 2 do kiedy Big Grin

wiec jak ty masz ustawione od 50 to uzywa poty poniezej 50 % many nie zaleznie od tego co ma po prawej stronie :]

prawa strona to ograniczenie do kiedy ma sie manasowac.
#9
(01-29-2013, 02:45 PM)Kajtek Wrote: Tyle,ze 1 jest od kiedy ma sie manasować,a 2 do kiedy Big Grin

wiec jak ty masz ustawione od 50 to uzywa poty poniezej 50 % many nie zaleznie od tego co ma po prawej stronie :]

prawa strona to ograniczenie do kiedy ma sie manasowac.

Widzisz niestety u mnie całkiem inaczej to działa ! jak dam od 1 do 50 % to w ogole nie trybi. Myślałem tak samo jak Ty ale coś sie najebało i Miałem od 20 do 50 od 1 do 50 od 1 do 80 % i nic. Ani jednego manasa nie wypił więc nie wiem o co chodzi. Potwierdzam, że wcześniej działało mi tak jak mówisz : lewa strona od ilu np 1 % do 50 % i było git. Teraz się zmieniło musze dac od 50 % do 1 % bo mi nie pije xD hahah śmiech na sali. Jeżeli prawa strona była wieksza niz lewa to nie działa :O. Ale w sumie mi to pasuje. Jest tak jak z czarami, że jak masz np mniej niż 60 % zycia to wali exure. Tutaj mi manas podobnie działa Big Grin
#10
Pierwsza rubryka: od mniej lub rowno ilu (%) mp.
Druga rubryka: do więcej lub rowno ilu (%) mp.


Jesli ustawiasz 1% w pierwszej rubryce, to bot bedzie uzywal mana potiona tylko i wylacznie jesli mana bedzie rowna lub nizsza niz 1% czyli w przypadku 100 sorca/druida wartosc ta bedzie wynosila: 28 lub mniej mp.

mp = mana points = punkty many

Nie ma takiej mozliwosci, ze to bot zle dziala pod wzgledem uzywania manasow tylko u ciebie. To ty zle cos ustawiasz.
#11
(01-29-2013, 11:00 PM)nizlov Wrote: Pierwsza rubryka: od mniej lub rowno ilu (%) mp.
Druga rubryka: do więcej lub rowno ilu (%) mp.


Jesli ustawiasz 1% w pierwszej rubryce, to bot bedzie uzywal mana potiona tylko i wylacznie jesli mana bedzie rowna lub nizsza niz 1% czyli w przypadku 100 sorca/druida wartosc ta bedzie wynosila: 28 lub mniej mp.

mp = mana points = punkty many

Nie ma takiej mozliwosci, ze to bot zle dziala pod wzgledem uzywania manasow tylko u ciebie. To ty zle cos ustawiasz.

Możliwe, że inaczej zrozumiałem rubryke "from " "to ". rozumiem to tak ze jak ma 1 % to ma sie manasowac do 50 %. Ale widocznie jest odwrotnie Tongue.
#12
Brak mi slow.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)