BBot - The best bot of the world

Full Version: 9 Druid gdzie bocic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Gdzie bocic 9 druidem najlepiej ,zeby jeszcze food spadal i przy okazji mozecie podeslac skrypta a w zamian odwdziecze sie reputem eq demon shield boh blue legs focus cape hat of the mad piszcie swiat non pvp
moze waspy/wolf albo bear w thais to miejsce blisko blessow thais

zle napisalem waspy + wolf/bear jak kto woli

co ja pisze tam dopiero od 13 conajmiej bo rod z ziemi masz zapomnialem albo z mieczyka jakiegos mozesz to bic o ile beda jakies hity wchodzily wgl albo poprostu na roty do jakiegos tam lvl wyboru duzego nie ma
W sumie to przejde sie jutro na rotwormy venore a wie ktoś gdzie moge skillowac mlvl tylko miejsce musi być gdzieś obok wody gdzie nie mozna wylurowac mnie na nic
to moze tez thais od statku w dol przy rzece jak zrobisz wpt tam tylko pare wolfow co dodasz do killera nawet rod na to nie musisz mieć sword wystarczy
Mozesz isc tez na trole thais, food spada i spokojnie dasz tam rady, lub idz na swamp trole venore przy okazji zarobic mozesz troche kasy z medicine pouch'ow
Zna ktoś miejsce z wodą gdzie nie można na nic mnie wylurowac zabic????

Mam pytanie czy jak jestem w przejsciu 1 graczowym to moze ktos mnie wypchnac?? bo tera mozna wchodzic na graczy
Wchodzic na graczy mozna chyba tylko w pz, aby miec pewnosc ze Cie nikt nie przesunie w jednokratkowym przejsciu postaw za soba np. parcel, a na parcele przesuwac nie mozna Smile
to jest non-pvp czyli da sie wysunąć poza pz rowniez wystarczy ze ktos w ciebie wejdzie i cie wysunie do przodu