Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 Druid gdzie bocic
#1
Gdzie bocic 9 druidem najlepiej ,zeby jeszcze food spadal i przy okazji mozecie podeslac skrypta a w zamian odwdziecze sie reputem eq demon shield boh blue legs focus cape hat of the mad piszcie swiat non pvp
#2
moze waspy/wolf albo bear w thais to miejsce blisko blessow thais

zle napisalem waspy + wolf/bear jak kto woli

co ja pisze tam dopiero od 13 conajmiej bo rod z ziemi masz zapomnialem albo z mieczyka jakiegos mozesz to bic o ile beda jakies hity wchodzily wgl albo poprostu na roty do jakiegos tam lvl wyboru duzego nie ma
#3
W sumie to przejde sie jutro na rotwormy venore a wie ktoś gdzie moge skillowac mlvl tylko miejsce musi być gdzieś obok wody gdzie nie mozna wylurowac mnie na nic
#4
to moze tez thais od statku w dol przy rzece jak zrobisz wpt tam tylko pare wolfow co dodasz do killera nawet rod na to nie musisz mieć sword wystarczy
#5
Mozesz isc tez na trole thais, food spada i spokojnie dasz tam rady, lub idz na swamp trole venore przy okazji zarobic mozesz troche kasy z medicine pouch'ow
Pomogłem ? Daj reputa + Smile
#6
Zna ktoś miejsce z wodą gdzie nie można na nic mnie wylurowac zabic????

Mam pytanie czy jak jestem w przejsciu 1 graczowym to moze ktos mnie wypchnac?? bo tera mozna wchodzic na graczy
#7
Wchodzic na graczy mozna chyba tylko w pz, aby miec pewnosc ze Cie nikt nie przesunie w jednokratkowym przejsciu postaw za soba np. parcel, a na parcele przesuwac nie mozna Smile
Pomogłem ? Daj reputa + Smile
#8
to jest non-pvp czyli da sie wysunąć poza pz rowniez wystarczy ze ktos w ciebie wejdzie i cie wysunie do przodu


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)