BBot - The best bot of the world

Full Version: ROBIĘ SCRYPTY ZA FREE dla zainteresowanych.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
potrzebuje skrypt dla 48ed moze byc sredni exp
może przestancie tu wstawiac propozycje bo temat upadl bo tworcy chyba sie na zarty zebralo zeby otworzyc taki temat a temat podtrzymuja tylko czytelnicy
Zrobiłbyś coś dla knighta 25 lvl skill 68\68 [PACC]. Nie mam pojęcia gdzie, wiem jedno - musi szybko expić. Smile
Zrobiłbyś skrypt 100%AFK na 47 palka na mountsternum żeby brał sobie royal speary z dp i kupowal 50 mana potkow i wracal jak bedzie mniej niż 15 i jak będzie mial mniej niż 60 capa? Ewentualnie może być na dół od thais
Jak można to skrypt na 50 pall bez waste Smile pacc
Jeśli można to prosił bym na 25 RP gdziekolwiek skrypt byle działał, zanoszenie gp do miasta, kupywanie RS i w miare dobry exp Smile
Po co pisać tu prośbe o skrypt skoro koleś od napisania tematu nie wrzucił tu ani 1 skrypta, panowie, wstydu szczędzić, toć to żart jakiś.
chiałbym skrypta na dwarfy guardy w kopalniach kazardoon lub na depilngi scouty dla palka Big Grin jeśli mozna:>
Siema Chetnie przygarne Skrypta 281 Ed BANUTA to jest wyzwanie zeby zrobic; p
Poprosil bym skrypta na full refil deposit i wplacanie golda na Corymy w Kazoo na ta mala czesc jezeli nie ogarniesz o co mi chodzi napisz na gg 36743444

mietek2322

jprdl przyglupy , tego typa nei ma od tygodnia a wy spamicie , zrobcie sami sobie skrypt debile -.- albo sobie poszukajcie na forum ,,,
Ja proszę o skrypt Dla maga okolo 35 lvl na edron na earth elementale zeby bil z exori flama,uciekal,refiler,depositer !


Dzięki
Chciałym skrypt na 33 druida na tomby w monsteroom Wink żeby kupował sam potki expił na potkach robił deposit bank i zeby na ok 10 potków wracał do depo uzupełnić i expił dalej Wink a i moglby automatycznie też trzymać dystans Big Grin jeśli dasz rade to oczywiscie reputek leci i wgl ;D
Prosiłbym o skrypt na task na carpinhilias na ph, 33 lvl MS, da się coś z tym zrobić ??

mietek2322

wy jestescie przyjebani czy jaki chuj? nie kminicie ze uzytkownika tego tematu nie bylo od dawna
130 ms dle darashia full afk tak zeby kupywal po 200 smp nie wiecej i softy nakladal oraz zdejmowal jak straca tylko zeby wpt nie prowadzily mnie tam gdzie 4 dle moglbys dla mnie zrobic? Prosze odpisz na privie*
Witam, mógłbyś zrobić wpt dla 130 palka na corymy venore full afk oraz na gsy poh full afk tez na tego palka? Oczywiście za skrypty daję REP. Z góry dziękuję Wink
jezu nie umiecie czytać? temat upadl po co piszecie pewnie autorowi nie chcę się robić skryptów
Pages: 1 2 3 4