Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROBIĘ SCRYPTY ZA FREE dla zainteresowanych.
#61
potrzebuje skrypt dla 48ed moze byc sredni exp
#62
może przestancie tu wstawiac propozycje bo temat upadl bo tworcy chyba sie na zarty zebralo zeby otworzyc taki temat a temat podtrzymuja tylko czytelnicy
#63
Zrobiłbyś coś dla knighta 25 lvl skill 68\68 [PACC]. Nie mam pojęcia gdzie, wiem jedno - musi szybko expić. Smile
#64
Zrobiłbyś skrypt 100%AFK na 47 palka na mountsternum żeby brał sobie royal speary z dp i kupowal 50 mana potkow i wracal jak bedzie mniej niż 15 i jak będzie mial mniej niż 60 capa? Ewentualnie może być na dół od thais
#65
Jak można to skrypt na 50 pall bez waste Smile pacc
#66
Jeśli można to prosił bym na 25 RP gdziekolwiek skrypt byle działał, zanoszenie gp do miasta, kupywanie RS i w miare dobry exp Smile
#67
Po co pisać tu prośbe o skrypt skoro koleś od napisania tematu nie wrzucił tu ani 1 skrypta, panowie, wstydu szczędzić, toć to żart jakiś.
Please give me reputation if I helped you.
#68
chiałbym skrypta na dwarfy guardy w kopalniach kazardoon lub na depilngi scouty dla palka Big Grin jeśli mozna:>
#69
Siema Chetnie przygarne Skrypta 281 Ed BANUTA to jest wyzwanie zeby zrobic; p
#70
Poprosil bym skrypta na full refil deposit i wplacanie golda na Corymy w Kazoo na ta mala czesc jezeli nie ogarniesz o co mi chodzi napisz na gg 36743444
#71
jprdl przyglupy , tego typa nei ma od tygodnia a wy spamicie , zrobcie sami sobie skrypt debile -.- albo sobie poszukajcie na forum ,,,
#72
Ja proszę o skrypt Dla maga okolo 35 lvl na edron na earth elementale zeby bil z exori flama,uciekal,refiler,depositer !


Dzięki
#73
Chciałym skrypt na 33 druida na tomby w monsteroom Wink żeby kupował sam potki expił na potkach robił deposit bank i zeby na ok 10 potków wracał do depo uzupełnić i expił dalej Wink a i moglby automatycznie też trzymać dystans Big Grin jeśli dasz rade to oczywiscie reputek leci i wgl ;D
#74
Prosiłbym o skrypt na task na carpinhilias na ph, 33 lvl MS, da się coś z tym zrobić ??
#75
wy jestescie przyjebani czy jaki chuj? nie kminicie ze uzytkownika tego tematu nie bylo od dawna
#76
130 ms dle darashia full afk tak zeby kupywal po 200 smp nie wiecej i softy nakladal oraz zdejmowal jak straca tylko zeby wpt nie prowadzily mnie tam gdzie 4 dle moglbys dla mnie zrobic? Prosze odpisz na privie*
#77
Witam, mógłbyś zrobić wpt dla 130 palka na corymy venore full afk oraz na gsy poh full afk tez na tego palka? Oczywiście za skrypty daję REP. Z góry dziękuję Wink
#78
jezu nie umiecie czytać? temat upadl po co piszecie pewnie autorowi nie chcę się robić skryptów


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)