BBot - The best bot of the world

Full Version: Wyjmowanie potionów z dp
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam. Poszukuje skryptu, który będzie wyjmował health potiony z dp i wracał na expa.

mietek2322

no nei da sie kruva jebany zerze -.- poczytaj inne posty to bys sie dowiedzial ... jebane przyglupy
(05-19-2013, 01:48 PM)mietek2322 Wrote: [ -> ]no nei da sie kruva jebany zerze -.- poczytaj inne posty to bys sie dowiedzial ... jebane przyglupy

mieciu byś przystopował ;]

mietek2322

juz mnei to wkurwia jebane naby ciagle spamia o tym samym i w kolko porazka po prostu ,,, zasmiecaja forum
Spokojnie ;]
śmieciem to jest dla mnie Twoja matka skoro nie nauczyła Cie manier. Taki temat to pytam, znalazłem dwa podobne w tym dziale i pisali, że może by sie dało ale nikt tego nie zrobił. Temat był z 2012 roku. Jeżeli wkurwia Cie pomaganie innym to weź wypierdalaj stąd wpizdu i nie wracaj. Nie prosiłem Cie żebyś tu wchodził. I nie nazywaj kurwo nikogo zerem bo dla mnie jesteś nim teraz za brak szacunku.

Czujesz sie lepiej nerdzie jebany, ze pocisnąłeś komuś na forum? Ciekawe czy taki cwaniak w RL jesteś, żeby obcym mówić takie rzeczy gdy pytają o pomoc.
ehh mówiłem w innych tematach że bbot nie ma takiej funkcjonalności ... to update powoli staram się twórce nakłonić do różnych dodatków w macrach .. robię to dla was a wy się jeździcie jak para idiotów

Endorion mówisz o manierach a w tym samym zdaniu ich nie pokazałeś spokojnie ludzie... to gra a bbot to jego mała część jeździcie się w grze z Brazylijczykami a tutaj na forum też z polakami.. Ehh
nie mam manier gdy ktoś mi ich nie okazuje, jestem nowym użytkownikiem bbota i ogarniam powoli wszyskto nie przeczytam miliona temów, które mnie nie interesują po to by znaleźć mały haczyk, w którym bedzie zawarta odpowiedz na moje pytanie, a temat sie wgl w całosci do tego nie będzie odnosił. Nie zdziwie sie jak przez tkaich frajerów i bachorów jak
mietek2322 będzie ubywało użytkowników
Oczekujesz manier to sam ich się trzymaj .. temat rozwiązany..
ja sie trzymałem Wink.. do czasu
Każdy dostał reporta, może jak czerwony paseczek skoczy to się coś w główkach zmieni, żegnam.