Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjmowanie potionów z dp
#1
Witam. Poszukuje skryptu, który będzie wyjmował health potiony z dp i wracał na expa.
#2
no nei da sie kruva jebany zerze -.- poczytaj inne posty to bys sie dowiedzial ... jebane przyglupy
#3
(05-19-2013, 01:48 PM)mietek2322 Wrote: no nei da sie kruva jebany zerze -.- poczytaj inne posty to bys sie dowiedzial ... jebane przyglupy

mieciu byś przystopował ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
juz mnei to wkurwia jebane naby ciagle spamia o tym samym i w kolko porazka po prostu ,,, zasmiecaja forum
#5
Spokojnie ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#6
śmieciem to jest dla mnie Twoja matka skoro nie nauczyła Cie manier. Taki temat to pytam, znalazłem dwa podobne w tym dziale i pisali, że może by sie dało ale nikt tego nie zrobił. Temat był z 2012 roku. Jeżeli wkurwia Cie pomaganie innym to weź wypierdalaj stąd wpizdu i nie wracaj. Nie prosiłem Cie żebyś tu wchodził. I nie nazywaj kurwo nikogo zerem bo dla mnie jesteś nim teraz za brak szacunku.

Czujesz sie lepiej nerdzie jebany, ze pocisnąłeś komuś na forum? Ciekawe czy taki cwaniak w RL jesteś, żeby obcym mówić takie rzeczy gdy pytają o pomoc.
#7
ehh mówiłem w innych tematach że bbot nie ma takiej funkcjonalności ... to update powoli staram się twórce nakłonić do różnych dodatków w macrach .. robię to dla was a wy się jeździcie jak para idiotów

Endorion mówisz o manierach a w tym samym zdaniu ich nie pokazałeś spokojnie ludzie... to gra a bbot to jego mała część jeździcie się w grze z Brazylijczykami a tutaj na forum też z polakami.. Ehh
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#8
nie mam manier gdy ktoś mi ich nie okazuje, jestem nowym użytkownikiem bbota i ogarniam powoli wszyskto nie przeczytam miliona temów, które mnie nie interesują po to by znaleźć mały haczyk, w którym bedzie zawarta odpowiedz na moje pytanie, a temat sie wgl w całosci do tego nie będzie odnosił. Nie zdziwie sie jak przez tkaich frajerów i bachorów jak
mietek2322 będzie ubywało użytkowników
#9
Oczekujesz manier to sam ich się trzymaj .. temat rozwiązany..
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#10
ja sie trzymałem Wink.. do czasu
#11
Każdy dostał reporta, może jak czerwony paseczek skoczy to się coś w główkach zmieni, żegnam.
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)