Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieranie GP kiedy więcej niż 100 capa
#1
tak jak w temacie, za pomoc leci reput Smile
#2
Ja moge tylko tak pomóc , czyli jak zrobic depositera. Jak już zrobiłes wpt klknij prawa czescia myszki w cavebocie na wpt >> label >> cap=>100 . Wtedy bbot bedzie zbieral golda kiedy bedziesz mial 100+ capa , kliknij na learn i z expowiska idz tak jakbys chcial aby sie depozytowal i dojdz do depo badz banku :
- Jeśli chciałbyś aby bot wplacal kase do banku kliknij przy banku prawa czescia myszki add>> NPC hi/deposit all/yes.
- Jeśli chciałbyś aby bot dawał itemsy do depo , kliknij przy depo jak bedziesz prawa czescia myszki add>>depoziter.

Badz sa takie macra ale ja sie na tym nie znam.
#3
własnie nie chodzi mi o to, bo ja nawet za depositer sie nie biore bo poprostu nie umiem i nie chcem pierdolic skrypta i 20 enchanted emeraldów. Chodzi mi o takie macro typowe ze jak wiecej niz 100 cap to zbiera gp a jak mniej to zostawia w potworkach i biega normlanie
#4
(06-18-2012, 05:12 PM)Maxmage Wrote: tak jak w temacie, za pomoc leci reput Smile

Obecnie Looter nie oferuje takiej mozliwosci.
Mozesz uzyc macro, ktore wyrzuca GP jesli masz ponizej 100 capa.

1500 {Dropifnocap} Self.Cap<=100 VarSet(X) Self.X VarSet(Y) Self.Y VarSet(Z) Self.Z Map.Thrown(3031, 100, !X!, !Y!, !Z!)<>1
#5
Czyli jeżeli mam poniżej 100 capa to on wyżuca wszystkie gp ? czy tylko zeby miec 100 capa?
nizlov znasz sie na depositerach i czy mógłbys mi zrobic do mojego skryptu ?
#6
Ja ci moge zrobic , tylko ze pacca nie mam.
#7
a kupujesz w najbliższym czasie ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)