Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie co do Bbot'a
#1
Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum i chcialbym zeby ktos mi poradzil i powiedzial cos o tym bocie. Jak on funkcjonuje, czy sa jakies problemy z nim, i czy byly juz jakies bany za niego. Pytam, bo od czasow neo bota nie mam zadnych dobrych i pewnych wiadomosci co do botow, wiec na kazdym forum pytam. Z gory dziekuje.
#2
poszukaj sobie tematow bo tego jest masa.
#3
(06-18-2012, 04:01 PM)Byje Wrote: poszukaj sobie tematow bo tego jest masa.

Szczerze? Bardziej bys pomogl piszac cos tym bocie a nie nabijac sobie posty czyms takim...
#4
BBot - http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=3999

IBot - Najlepszy wystepujacy bot , stworzyli go tworcy neo bota , jedyne co przeszkada trudny zakup. 10/10

RedBot - Tak samo jak z Ibotem. 9/10

AutoBot - najgorszy bot lecz sa osoby ktore sobie normalnie boca i nie maja problemow. 4/10

XenoBot - Trudny w obsludze , trudny w zakupie. 6/10
#5
(06-18-2012, 04:32 PM)Byje Wrote: BBot - http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=3999

IBot - Najlepszy wystepujacy bot , stworzyli go tworcy neo bota , jedyne co przeszkada trudny zakup. 10/10

RedBot - Tak samo jak z Ibotem. 9/10

AutoBot - najgorszy bot lecz sa osoby ktore sobie normalnie boca i nie maja problemow. 4/10

XenoBot - Trudny w obsludze , trudny w zakupie. 6/10

Noooo i to jest odpowiedz! Bedzie dzialas dawanie reputa to ci go dam Smile
#6
TibiaAuto nie jest taka zla, ale trzeba wiedziec jakie funkcje mozna uzywac, przez co jestesmy ograniczeni co do uzywania tego bota.
#7
WADY :
-Mało skryptów działających w 100% (magowie)
-Jego skrypty nie są pisane w podobny sposób jak skrypty do ibota, neobota
-Możliwośc wpisania tylko dwóch czarów leczących np. Exura i Exura Gran, Vity już nie smieścisz bo nie ma miejsca
-Kiedy bot zabije potwora i nie zbierze loota tylko podejdzie do nastepnego moba ktory przejdzie za ekran to nie wróci do tamtego deda
-Mała ilośc użytkowników w porównaniu do Ibota

ZALETY :
-Szybko podnosci loot
-Szybko Leczy
-Nie zamula klienta
-Ponoć były jakieś bany, ja już przetrwałem dwa mass i jakoś żyje
-Ciekawe funkcje np. w zakładce protector czy tam basic functions wiec nie trzeba męczyć sie z pisanie na to skryptu
-DOSYC TANI W POROWNANIU DO OBECNYCH BOTÓW

Ogólna ocena:
Jest dobry ale trzeba go ogarniać, jeżeli używałeś wcześniej Neo to polecam ci wydać 35zł i miec Ibota na miesiąc i zaawansowane skrypty, przecież jak wiadomo sam BlakW wziął się za pisanie wpt do niego.

Ocena BBota : 7/10
#8
Ja nie widze zadnego problemy w zrobieniu wpt w BBocie , dla mnie jest to max 20min. i bot lata jak szalony 24/7.
#9
ja przyzwyczajony jestem do neo i ibota tzn do nich umiem robić skrypty, full afki do bbota jakoś mi nie idzie. :/
#10
Byje a pomożesz mi ? tzn stworzysz wpt za odpłatą :d oczywiście
#11
Powiedz gdzie mam ci zrobic tego scrypta , i czy z depositerem , refillerem , bankierem itp
#12
Byje masz już pacc ?
#13
Nie posiadam pacca narazie.

@DOWN
Nie wiem , nie zamierzam narazie kupować ponieważ brak funduszów.
#14
A mniej wiecej kiedy kupisz ?, bo przydał by mi sie depositer na soile oczywiscie zapłacił bym za niego.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)