Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targeting , Cavebot
#1
Witam , mam problem z Targetingiem , a natomiast. Nie wiem jak mam ustawic sposob walczenia z potworem procz Distance (Chcialbym by bot nie wchodzil na wave) czyli stal po skosie.
Do czego sluzy
On Macro
On Attack
After Attack
Jakie sa tam opcje do wpisania i do czego sluza.

Problem w cavebocie mam taki , ze nie wiem jak zrobic depositera. Ma ktos jakis poradnik polski? Bym mogl zrobic sam? Nie wiem jak zrobic by moj bot zaczol isc do depo gdy ma 20 manasow. Odnosi loota do depo , bierze hajs na mp , kupuje i biegnie znowu expic. Pomoze ktos? Albo ktos mi takie cos wykona?
35 ED Yalahar Dragi. Max 160 MP.

+rep dla osoby ktora wyjasni mi ktorys z problemow.
#2
Omijanie: Keep on diagonal
To sa macro, ktore sa uzywane odpowiednio przed atakiem potwora, w trakcie oraz po... malo uzywane : P

Depositer: http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=4269

Branie kasy robisz wpt do bankiera, dajesz fixed point przed nim, a porzniej macro i wklejasz to:
1000 {Withdraw} VarSetEx(Total, 160) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) VarMult(Total, 50) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(withdraw) Macro.Wait(2000) NPC.Say(!Total!) Macro.Wait(2000) NPC.Say(yes))

Kupowanie potow wyglada tak samo, tylko wklejasz to:
1000 {ManaPot Reffil} VarSetEx(Total, 160) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(trade) NPC.Buy(268, !Total!, 1) Macro.Wait(2000) NPC.Say(bye))
#3
a wiesz moze jak mam ustawic , by bot podbiegal do dragona i stal po skosie? Tylko jeszcze tego mi brakuje ;p
#4
odznacz w opcjach tibii auto chase off i daj keep on diagonal.
#5
Nie dziala to i sluchaj pomozesz mi jeszcze raz? Powiem ci co jak ma wygladac moj depositer+refiler.

Expie na dragach , gdy 20 potow wraca do depo zostawia lota
Nastepnie biegnie do banku by wyplacic hajs na mana potiony , zeby bylo na rowne 160 mana potionow
Nastepnie idzie kupic mana potiony i wraca na expa. I tak w kolko.

Moglbys mi napisac w podpunktach co pokolei mam wkleiac robic itp? Prosil bym cie Bardzoooo < 333 xdd
#6
Jestem kobieta ;p

Musi dzialac...
1. robisz wpt z depo na expa
2. na poczatku expa dajesz label "exp" (Codes/labels->label)
3. robisz wpt wokol expa
4. przy koncu expa (przy tym, gdzie dales label o nazwie "exp" robisz full check label (add->full check label), gdzie: http://forums.bmega.net/showthread.php?t...1#pid15061
5. robisz label o nazwie "Depo" (Codes/labels->label)
6. robisz wpt banku
7. depozytujesz kase (message->hi/deposite all/yes)
8. robisz wpt do dp
9.dajesz depositera (add->depositer)
10. robisz wpt do banku
11. przed bankierem dodajesz fixed point (add->fixed point)
12. dodajesz te macro (codes/labels->macro):
1000 {Withdraw} VarSetEx(Total, 160) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) VarMult(Total, 50) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(withdraw) Macro.Wait(2000) NPC.Say(!Total!) Macro.Wait(2000) NPC.Say(yes))
13. robisz wpt do sprzedawcy potow
14. przed npc dodajesz fixed point (add->fixed point)
15. dodajesz te macro (codes/labels->macro):
1000 {ManaPot Reffil} VarSetEx(Total, 160) VarSet(Potnow) Misc.ItemCountEx(268) VarSub(Total, !Potnow!) HUD.Display(!Total!) Self.Say(hi) Macro.Wait(2000) NPC.Say(trade) NPC.Buy(268, !Total!, 1) Macro.Wait(2000) NPC.Say(bye))
16. robisz wpt do depo
#7
Przepraszam Cie bardzo : ****
Dziekuje ci , nie wiedzialem , ze kobieta kiedy kolwiek mi pomoze w takim rodzaju rzeczy Wink < 33
#8
Dyskryminacja : p a co, gorsze jestesmy? :<
#9
Mam problem, Wszystko dziala , tylko fullchecklabel nie dziala. Robi kolko na respie wraca by sprawdzic czy trzeba do depo isc czy mozna dalej expic ( FullCheckLabel (32753 31287 9:Full Else Code Mana Potion<=30) ) Takie cos wpisalem w fullchecklabel (Tylko w Code , w tamte inne ramki jak
Label on full
Else
Nic nie wpisywalem. Co mam robic? :p Da Sie to zedytowac czy wszystko od nowa?




Mialem 15 manasow , podbiega do fullcheck pointa i lipa. Przeciez ustawilem , ze jak ma 30 mana potow to leci do depo. A on dalej expi: ||


Fixed point nie dawac przed Fullcheck Labelem? Bo mi sie wydaje , ze tak.
#10
FullCheckLabel (32753 31287 9:Full depo Else exp Code Mana Potion<=30)

Edytuj tamtego wpt.

Fixeda nie musisz dawac ;p
#11
i chyba na to wyglada. Ze mi omija , branie kasy z banku , ale zaraz zedytuje i napisze.




A otoz wyszlo tak.
Expie Dragon Yalahar , mialem 28 manasow -> pobiegl do depo , lecz przy tych duzych schodach , bot zlapal tamte waypointy (z depo na expa) i pobiegl znowu na expa. Wtf? Czemu tak jest?
#12
Widocznie zle zrobiles te wpt, sama expie na dragach yala, dokoncze swoj skrypt i Ci przesle... bedziesz musial tylko lootera i killera dorobic i ewentualnie zedytowac wpt na swoje potrzeby, ok?

http://speedy.sh/xNhkF/dragi-ed-yala-finall.bdat


Attached Files
.bdat   dragi ed yala finall.bdat (Size: 9.7 KB / Downloads: 4)
#13
a na jaki to jest lvl? I jaki obszar i jakie cave obejmuje ten skrypt?

Mozna jakis kontakt do Ciebie? Nie mam pojecia , GG , Steam? ;p Czy jednak czesto na forum przebywasz , wiec nie bedzie to konieczne?
#14
Chyba tylko zachodnia jaskinie : ) nie wiem dokladnie, bo nie ja go robilam, ani go nawet nie sprawdzalam : )

gg: 32242275
#15
Czyli 35 Elder Druid na twoich opcjach normalnie moge puscic? I nie mam o co sie martwic?
#16
Wpt na 100% sa dobre... ale ja bym jeszcze sprawdzila na Twoim miejscu ten warunek z dp, kupowanie potow itd : )
#17
Puscilem bota jak szedlem na silownie. Wracam i padlem na scoucie. Powod : na 100% pewny jestem brak potionow. Nie ma innego wytlumaczenia. Cos z tym botem jest nie tak. Albo no cholera nie wiem. On nie jest na pewno Perfekcyjny. Czasami ma odpaly by robic , cos innego.

Jestem zawiedziony tym botem.


She moge cie prosic bys mi zrobila? BÅ‚agam , bo ja zanim sie naucze to zalicze jeszcze ze 3 raz glebe ;o... Bym ci napisal jaki cave , co i jak. Yalahar dragi.
#18
Ojj... a sprawdzales wszystkie warunki i macra?

Moge zrobic, ale to jutro... Aktualnie biegam i kupuje blessy... I ide z kolega na behemoty. Chce dobic ten 45 lvl
#19
Chce zmienic , by wiecej wyjmowal kasy z banku i wiecej potow kupowal. Ale nie moge. Trzeba od nowa robic prawda? Czy da rade zeditowac ;o bo jak kasuje i chce wpisac cyfre to Nie moge i jakis dzwiek jest. Ze nie mozna.
#20
stajesz przy npc, robisz na nowo macro, a pozniej je przesuwasz. Musisz je miec zazaczone i bodajze przyciskach shift + strzalka w gore : )

Tak sie zlozylo, ze ide expic na te dragi, skoncze kupowac blessy i Ci zrobie te wpt.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)