Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bot na 2 kompach
#1
SiemaMam wykupionego bota na miesiąc i używam go na jednej postaci - jednym kompie. Ale że chciałbym sobie sam stawiać monka druidem z innego konta na innym komputerze, to też by przydał by się tam bot.
Teraz moje takie pytanie. czy mogę korzystać z tego samego konta na bocie co na tamtej postaci czy muszę wykupić jeszcze jednego bota ? Bo tak naprawdę fizycznie jestem jedną osobą
#2
ja uzywam 2x botow na 2x kompach z 1 konta i wszystko dziala jak nalezy
#3
chodzi mi głównie o to ostrzeżenie
(PL) Uwaga! Uwaga! Zabrania się dzielenia konta z innymi! Jeśli się do tego nie zastosujesz twoje konto zostanie czasowo zablokowane!
bo w sumie z nikim go nie dziele ale chcę używać na 2 acc, więc dwojako może to wyglądać
#4
Nie mozesz odpalic jednej licencji na dwoch komputerach bo dostaniesz bana na bota
If i helped you click on rep+

Check my thread with scripts:
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5547
#5
tzn będę musiał wykupić 2 boty ?
#6
ja jakos nie dostalem bana od miesiaca ;d
bo przez jedno ip uzywam wiec problemu nie ma
#7
Tak. Btw nie lepiej uzywac mc?
If i helped you click on rep+

Check my thread with scripts:
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5547
#8
mam dwa kompy to jakos jestem bardziej przekonany zeby grac na dwóch a nie na jednym z mc
#9
Na real tibie na najnowsza wersje kazde mc jest z keylogerem <bynajmniej ja tak mysle , wiec lepiej grac na 2x kompach >
#10
Chyba masz najebane w glowie. blackdtools.com mc uzywam od dobrych 5 lat Big Grin

Ewentualnie na forum ibota jest neomc 100% safe mc ktore bylo z neobotem
If i helped you click on rep+

Check my thread with scripts:
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=5547
#11
jeśli masz to samo ip na 2 kompach to nie ma raczej problemu Smile
#12
Nie rozumiem , ja czasami właśnie mam że bot mi nie zbiera kasy to go wyłącze poprzez "X" no i włączam od nowa i mam właśnie znak zapytania , ale nie wiem o co z tym chodzi ; o .
#13
Jezeli na 1 komputerze masz np. IP '1.1.1.1.1' a na 2 komputerze takie same to nie powinienes dostac bana, a jezeli masz inne to mozesz dostac bana.
#14
Konto zostanie czasowo zablokowane jesli w ciagu 6h beda mialy miejsce 3 zmiany IP.
Na tym samym IP mozesz uzywac bota na tylu komputerach na ilu tylko chcesz.

Jesli chodzi o MC to wcale nie trzeba niczego niepewnego sciagac, wystarczy zaopatrzyc sie w narzedzie Microsoftu - Process Explorer.

Aby uruchomic wiecej niz jeden klient Tibii trzeba wejsc w Process Explorer, znalezc uchwyt, ktory nazywa sie: Mutant \BaseNamedObjects\TibiaPlayerMutex i go zamknac.
Mozna go latwiej znalezc wpisujac w okienko wyszukiwania: tibiap

Po zamknieciu uchwytu mozna uruchomic kolejnego klienta Tibii, ale aby uruchomic nastepnego trzeba znowu zamknac uchwyt.
#15
w ciągu 6 h użyłem zmiany ip ( 2 ) i na ile dostałem bana , bo pisze że tymczasowo i niedługo automatycznie zostanie odblokowane . ile to trwa ?
#16
ODPOWIE KTOŚ ?
#17
6h bodajże


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)