Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eldermgm Scripts
#1
Hello im from Poland and i will write in Pl


Witam wszystkich
umieszcze tutaj tylko pare moich skryptow
poniewaz nie lubie dawac czegos za darmo nad czym długo pracowałem
potrafie robic skrypty
Posiadam wiele postaci i botuje tylko na moich własnych skryptach
potrafie robic skrypty dla lvli:

Ek - 8-100
Rp - 8-60
Ms - 8-150
Ed - 8-150

Jesli bedzie ktos chciał kupic skrypty albo poprostu wynajac mnie do tworzenia skryptow przyjmuje pieniadze na antice lub doładowanie bbota


Dobra do rzeczy zaprezentuje wam moje umiejetnosci



Miasto: Ankrahmun
Lokacja: Penisula tomb -2
Profesja: Ms/Ed
Poziom: 22+
Wymagania: Shovel,Rope,food
Reffiler: Mana potion gdy mniej niz 40 dokupuje do 80
Exp/h: ~30-40k/h
Profit: nie wiem czy jest profit moze byc waste ale lvl szybko leci
Spelle: Exori flam,Exura,Exura gran,Utani gran hur
Loot: wszystko co wartosciowe
Testowany: Tak wbiłem sorkiem od 22-36 poziomu z jednym dedem






Miasto: Ankrahmun
Lokacja: Penisula tomb -2
Profesja: Rp
Poziom: 25+ dla uzywania Royal Spearów
Wymagania: Shovel,Rope,food
Reffiler: Royal spear 7-22, Health potion uzupełnia do 30
Exp/h: ~20-40k/h zalezy od skilli
Profit: profit to nawet 2k/h dla 30 paladyna
Spelle: Exura,Exura gran,Utani hur dla wastowania many + szybszego expienia
Loot: wszystko co wartosciowe
Testowany: Tak wbiłem Paladynem od 25-38 lvla przy jednym moze 2 dedach spowodowanych strapowaniem przez innych graczy









Potrzebuje osoby która kupi mi bbota wzamian za pieniadze na antica lub skrypty

JESLI SKRYPT CI SIE PRZYDAŁ DAJ REPUTA


Attached Files
.bbot   Penisula Tomb -2 for mage.bbot (Size: 12.08 KB / Downloads: 151)
.bbot   [RP] Penisula tomb -2.bbot (Size: 21.7 KB / Downloads: 86)
#2
Napisz mi gdzie mogl bys zrobic skrypta dla eka 102lvl dokladnie ek dobre skile tez tak zeby byl exp np 100k/h i dobry drop.Najlepiej napisz propozycje najlepiej na pw
#3
I´ll try this crypt if i dont die in 4 hours ill rep+ xD
#4
The scrypts works great !!!! good job
REP+
#5
i will create more perfect scripts but i need someone who will buy bbot for me ; D
#6
(10-22-2012, 07:14 PM)eldermgm Wrote: i will create more perfect scripts but i need someone who will buy bbot for me ; D



hahha lolz ?
YOu don't have bbot but you are making script's mmmm . !
idiot haha .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#7
Ja go uczyłem skrypty robić i niedużo go nauczyłem, chyba że się poduczył.
#8
Prawda Uczyłes mnie. Nauczyłes mnie podstaw i kilku trickow reszte uczyłem sie poprzez patrzenie jak sa budowane inne skrypty i swojimi metodami prob i błedow. Narazie jestem na takim etapie ze potrafie zrobic skrypta full afk 100% z wszystkim co mi bylo potrzebne Depo/bank/seller/reffiler/soft reffiler/rune makker/task maker...


Almighty you have right i dont have bbot now but i have much scripts on my pc i looking for someone who will buy bbot for me and i will creat him much scripts where he want or i will pay on cash in antica ; )
#9
Penisula Tomb -2 FOR RP ADDED !!!

BUMP
#10
BrawoSmile
Testuję skrypt dla ms'a jak narazie wszystko dobrze jest, trochę pozmieniałem i jest okBig Grin
ReputtSmile
#11
całkiem mozliwe ze jutro juz bede miał bbota wiec mozecie sie szykowac na nowe skrypty ; )
#12
Okej kto pierwszy poda mi miejscowke gdzie zrobic skrypta dajcie mi jakas miejscowke i opis dla jakiej profesji ile reffilowac i takie tam to go zrobie i wstawie tutaj za free zrobie tylko skrypta napisanego przez pierwsza osobe ;p
#13
Jakikolwiek exp dla 62 EK
SKILLE: 77/74
REFILL PRZY: 120 CAP/100 MP/30 SHP
REFILL DO: 250 MP/50SHP
DEPOSITER/BANKIER/REFILLER

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
#14
Myślę, iż najbardziej porządanym skryptem teraz jest Arena Yalahar - bez schodzenia na undead gladiatory 80 EK/RP
Refiller - Ek 80GHP, 300 MP, Automount, exori ico gdy 2 mutated tigery/raty przy Tobie, 100% afk
RP - refiller - 50shp, 150smp, automount, exori con gdy w mutated tigery, refiller 30-40 rs seller, 100% afk.
#15
Bylem pierwszy Big Grin Devas nie wpychaj sie Big Grin
#16
jutro albo pojutrze ogarne ci tego skrypta Warr :p koniecznie Pacc? Big Grin
#17
Konieczne Big Grin
#18
to musisz poczekac tydzien poniewaz jestem po hacku na knightach i jak zarobie na nowe eq to aktywuje premium scrolla ;p
#19
To czekam Big Grin Ale wtedy to bd 70+ Big Grin
#20
ten skrypt dla palka na penisule bota nie otwiera shovelem dziury i nie kupuje potkow ,mozesz go naprawic??

i jeszcze zamiast biegac az sie nie skoncza potki lub speary to robi 1 kolko i biegnie do miasta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)