Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie! Bbot 8.8
#1
Po nastepnym updacie tj,8.8 bot nie leczy nie uzywa health potow!!!! Moj char padl... zaczynaja mnie juz irytowac te ciagle nieudane updaty...
#2
Depositer, wrzuci wszystkie itemy do depo, potem wyciąga wszystkie itemy do ostatniego plecaka ;/.Płacimy wymagamy..
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#3
To samo co u was ;/.
#4
Mar 02 2013, 19:59:27 CET Died at Level 79 by a corym vanguard.

Podbijam :/
#5
I ciekawe kto mi zwroci kase za te kilka dni w ktorych nie dalo sie korzystac z bota...
#6
O ja 46gr/dzień tracisz , trudno nie płacz , to nie wina admina , jest człowiekiem może się mylić , nikt ci kasy nie zwróci więc jak ci się nie podoba to wypierdalaj na Ibota i płać 40 zł/mies Big Grin
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#7
moze troche kultury.. do mamy tez tak mowisz 'wypierdalaj' ?
#8
Btw.
Mi od upa na wersje 8.8 Bbot działą bez problemu Big Grin
A boce 4 charami, ed, ms, ek, ek
#9
(03-03-2013, 11:28 AM)mroz3k Wrote: Btw.
Mi od upa na wersje 8.8 Bbot działą bez problemu Big Grin
A boce 4 charami, ed, ms, ek, ek

A na jakim systemie działasz : ) ?
#10
Xp 32 bity Smile
#11
mrozk3k, czy mozesz powiedziec czy tez miales taki error 6010054 nie wiem czemu mam takie cos. Tez mam win 32x ale mi znowu nie dziala, nie instalowales jakiegos programu do tych rzeczy, aha jeszcze jedno ja sciagnolem new wersje bbota stara usunolem.
#12
Mi tez szwankuje leczenie Windows 7 64bity
#13
Allmighty własnie moze troche kultury.... I nie zachowuj sie jak skonczony cep i wypierdalaj to sb mozez do swoich kolezków mozesz mowic...

Widzisz mam znajomych, którzy korzystaja z Ibota i update byl 30minut po updacie tibii na 9.82 i nie byla zadnych problemów z błędami czy leczeniem czy czym kolwiek, ja odrazu po updacie bota dostałem bana na 6h nie wiem z jakiej przyczyny ...
#14
Szczerze to wole płacić te 40zł na miesiąć i mieć pewność , że nie padne Smile
Dzis już gleba poszła dzięki Bbotowi za 12zł !
#15
Jak ktos znajdzie sposob na ten error 6010054 niech da znac.
#16
(03-03-2013, 12:50 PM)Feteranis Wrote: Jak ktos znajdzie sposob na ten error 6010054 niech da znac.

http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=9349
#17
No szkoda.. wielka szkoda bo bot fajny ale te leczenie mi też nie działa :/ no i ded .. cóż mam nadzieję że poprawią bo wersja poprzednia na którą się wszyscy skarżyli to właśnie mi elegancko działała a teraz lipa Tongue
#18
No mi tez wersja 8.7 leczyla tylko tyle ze jak mialem 2 mc to lipa byla bo jednego po jakims czasie wywalalo ;/ najlepsza byla 8.5 zmienili by tylko protokół i by bylo wszystko elegancko Smile
#19
(03-03-2013, 01:41 PM)Hlibu Wrote: No mi tez wersja 8.7 leczyla tylko tyle ze jak mialem 2 mc to lipa byla bo jednego po jakims czasie wywalalo ;/ najlepsza byla 8.5 zmienili by tylko protokół i by bylo wszystko elegancko Smile


Niewiadomo co poprawili w łatwce na rl = to samo musieli w bocie stąd możliwe crashe...

(03-03-2013, 12:16 PM)Feteranis Wrote: mrozk3k, czy mozesz powiedziec czy tez miales taki error 6010054 nie wiem czemu mam takie cos. Tez mam win 32x ale mi znowu nie dziala, nie instalowales jakiegos programu do tych rzeczy, aha jeszcze jedno ja sciagnolem new wersje bbota stara usunolem.

Usunąłem całą poprzednią wersję i pobrałem 8.8
Nic więcej, latają już boty 5h bez problemu Big Grin
#20
Idzice sobie Ibota używać ; ) , ja tam padłem raz ale i tak mam bota za free to gdzieś to mam ; ) .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)