Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exura ico DAJE REP
#1
Heart 
Moze ktos mi dac scrypta na macro z leczenie exura ico od 90 do 60 %
Mam macro na leczeni potem gdzy jest mniej niz 50 % hp a jak wlaczam w healingu to bot zamiast brac pic pota to non stop spamuje ico. Dlatego prosze o scrypt na leczenie exura ico od np 90% hp do 60 %h zeby nie spamowal mi ico a mial szanse na uleczeniee sie potem Big Grin DAJE REP




5
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#2
a jak ma ci nie spamowac skoro chcesz wyleczyc chara z 90 % do 60 ?
#3
A ustaw sobie w healingu np. leczenie od x%, hp od x% i zaznacz opcje "first items" powinno 1 uzywac pota Smile
#4
(03-06-2013, 02:42 AM)Kajtek Wrote: a jak ma ci nie spamowac skoro chcesz wyleczyc chara z 90 % do 60 ?

Mały błąd mialo byc od 60 % do 90 % w tym przedziale aby tylko uzywal exure ico
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#5
daj sobie w health 90% i w mana wpisz 40 zaznacz opcje % w health nizej potionami zrob jak ci pasuje tylko na dole wybierz first item lepiej nie ma jak chyba leczenia ustawic ;p
#6
podpinam się, też bym prosił o takiego skrypta, mi exura ico w healing tools wgl. nie działa... nie pytajcie się czy wszystko mam dobrze ustawione, mam all ok!
#7
[Image: 93755541594655832863.png]
1. Wchodzimy w mana tools jak zaznaczone na obrazku numerkiem 1.

2.Widzimy zakładkę mana Training wchodzimy w nią i uważaj! pierwsze co musi być wykonane to zaznaczony dziubek z %(Procentami) dlatego iż chcemy żeby nasz bbot wpisywał czar tylko wtedy gdy będzie dana ilość many, napisałeś iż chcesz by było ponad 90-60% a więc wpisujesz From mana w pierwszą tabelke 90 a w drugą 100(albo 60 tyle że jak wolisz) finalnie kilkasz na haczyk 'Active' i od teraz twój BBot przy tylu procentach many będzie wypowiadał czar. AAAA i w USE wpisz nazwe czaru 'Exura Ico' bez '.

PS. Wiem że pomogłem ci jakbyś nie miał mózgu, ale z tego co pisałeś prawdopodobnie pomyliłeś zakładki albo nie zaznaczyłeś procentów.


Pomogłem postaw Reputa.
#8
Ustaw sobie ms na 1200 i przy jakiej ilości HP ma się leczyć. Btw. To nie jest "skrypt", tylko "MACRO" Wink


HP:=1800 MP:=40 Self.Health()<=!HP! Self.Mana()>=!MP! Self.Say(exura ico)

Pozdrawiam Smile
#9
dzięki bardzo <3
#10
(03-10-2013, 07:55 AM)PaWnO007 Wrote: [Image: 93755541594655832863.png]
1. Wchodzimy w mana tools jak zaznaczone na obrazku numerkiem 1.

2.Widzimy zakładkę mana Training wchodzimy w nią i uważaj! pierwsze co musi być wykonane to zaznaczony dziubek z %(Procentami) dlatego iż chcemy żeby nasz bbot wpisywał czar tylko wtedy gdy będzie dana ilość many, napisałeś iż chcesz by było ponad 90-60% a więc wpisujesz From mana w pierwszą tabelke 90 a w drugą 100(albo 60 tyle że jak wolisz) finalnie kilkasz na haczyk 'Active' i od teraz twój BBot przy tylu procentach many będzie wypowiadał czar. AAAA i w USE wpisz nazwe czaru 'Exura Ico' bez '.

PS. Wiem że pomogłem ci jakbyś nie miał mózgu, ale z tego co pisałeś prawdopodobnie pomyliłeś zakładki albo nie zaznaczyłeś procentów.


Pomogłem postaw Reputa.

Kolego wgle szkoda twojej pracy bo napisales totalnie nie w tym temacie chyba ? bo nie o to mi chodzilo.

(03-10-2013, 10:51 AM)devas Wrote: Ustaw sobie ms na 1200 i przy jakiej ilości HP ma się leczyć. Btw. To nie jest "skrypt", tylko "MACRO" Wink


HP:=1800 MP:=40 Self.Health()<=!HP! Self.Mana()>=!MP! Self.Say(exura ico)

Pozdrawiam Smile

Dzieki przydał sie i sorki ze tak pózno odpisuje ale forum sie psuło wiec nie zabardzo chciałem wchodzić na nie a co do tej pomyłki słownej macro-scrypt to za duzo elfa i neo botow Big Grin
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)