Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Looting (backpacki)
#1
Siema,może mi ktoś wyjaśnić o cho chodzi z tym shitem...

[Image: lootingk.jpg]

Mam 2 rożnie bpki,standardowo na hajs,itemki no i main bp.
W lootingu w zakładce "set bp" zmieniam kolor bk'a przed kilknieciem ;loot;,ale bot mimo to zbiera wszystko do tego samego bp'ka.

Może mi ktoś wytłumaczyć jak można to normalnie ustawić?

btw. bardziej debilnego systemu lootingu w botach jeszcze w zyciu nie widzialem,a znam praktycznie wszystko od 7.6+ ...
#2
Bo masz tak ustawione, by wszystko prócz black shielda(wkłada go do 17bp->pozdro?XD) wkładał do głównego bp...
Otwórz wszystkie bp,które masz w bp głównym i włącz bbota wejdź w lootera ->zaznacz item-> i na dole masz "backpack1" naciskasz i zmieniasz na wybrany bp;>
#3
(03-23-2013, 08:32 AM)devas Wrote: Bo masz tak ustawione, by wszystko prócz black shielda(wkłada go do 17bp->pozdro?XD) wkładał do głównego bp...
Otwórz wszystkie bp,które masz w bp głównym i włącz bbota wejdź w lootera ->zaznacz item-> i na dole masz "backpack1" naciskasz i zmieniasz na wybrany bp;>

przeciez bp17 to jest ziemia... widac jaki jestes ekspert
#4
to ironia , włącz myślenie
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#5
Okye works,dzia za pomoc.
Ustawiałem to na właczonym bocie przy otwartych ciałach,może to był powód.
#6
(03-23-2013, 12:36 PM)luxewor Wrote:
(03-23-2013, 08:32 AM)devas Wrote: Bo masz tak ustawione, by wszystko prócz black shielda(wkłada go do 17bp->pozdro?XD) wkładał do głównego bp...
Otwórz wszystkie bp,które masz w bp głównym i włącz bbota wejdź w lootera ->zaznacz item-> i na dole masz "backpack1" naciskasz i zmieniasz na wybrany bp;>

przeciez bp17 to jest ziemia... widac jaki jestes ekspert


Nie ogarniam bota do końca, ale myślę, że skoro mnie mianowano "expertem" a nie Ciebie, to chyba wiem o nim więcej ;]
+ nie hejtuj, to nie jest tu mile widzianeSmile
#7
btw. jak ustawiasz looter to najpierw dodajesz itemek do lotera i kilikasz Loot a pozniej na niego klikasz na liscie z prawej strony i zmieniasz ustawienia (do ktorego bp ma locic, czy dropable, depositable) Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)