Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy Postac 'utknie' / zatrzyma sie na expie..
#1
Exclamation 
Widze i czytam na forum ze ludzie maja problemy z botem kiedy ten utknie mam tutaj male ale pomocne macro :

10000
{Anti stop Cavebot}
Misc.StandTime()>10
Cavebot.Stop()
Cavebot.Start()

Postanowilem je tutaj umiescic, bo widze ze ludzie maja problemy z beta wersja Bbota, która czasami gubi wayponty.

Wystarczy dodac to do macro i juz nam dzialaBig Grin



Pomoglem reput ! Big Grin -------------------------------------------V
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#2
Ja mam taki problem, że wyłacza też healing i wszystko co zrobić??
#3
(04-17-2013, 01:05 PM)bartek6949 Wrote: Ja mam taki problem, że wyłacza też healing i wszystko co zrobić??

Najlepsze i jedyna rozwiazanie jakie widze to wylaczenie i wlaczenie bota recznie.
Zobacz w folderze bbota czy nie ma tam pliku dokumentu error, jezeli takowy jest to przeslij go do Mega on powinien to naprawic podczas nastepnego update. J

Chociaz ja nie mam takiego problemu jak Ty, mi tylko zatrzymuje sie na expie postac a nie wylacza sie calkowicie jak tobie.
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#4
Odkąd zacząłęm używać bbota z 112 zrobił mi się 107, ten bot jest żałosny
#5
(04-17-2013, 01:29 PM)bartek6949 Wrote: Odkąd zacząłęm używać bbota z 112 zrobił mi się 107, ten bot jest żałosny

Bbot polecany jest dla wysoko lvl ekow do 100 lvl
A tak to najlepiej korzystac z niego na noobcharach 30 lvlowych
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#6
wszystko było dobrze i czasami jest ale jak nagle targeting i healer przestaje działać i nie wiadomo czemu ostatnio 8h bez crash a wczoraj i dzisiaj 3 razy padł
#7
(04-17-2013, 01:36 PM)edwino4 Wrote: Bbot polecany jest dla wysoko lvl ekow do 100 lvl
A tak to najlepiej korzystac z niego na noobcharach 30 lvlowych

jak bym miał się ciebie posłuchać to bym z 5 postaci które puszczam zostało by .... ehh żadna ;o

edit; oj blad jedna ma 92 ;d
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)