Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot wciąż nie działa ?
#1
Bug 
Kolega mówi stary jest bbot. Powiedziałem zajebiście no to pobieram tą najnowszą wersję bbota i co się okazuje. Odpalam bbota wszystko fajnie odpalam skrypta na start jakiś error bot przeszedł jednego sqm'a i skrypt nie działa. Sorki ale jeżeli ja mam wszystkie swoje skrypty robić od nowa to zdecydowanie mówię nie kur.a!!! Jeżeli to się nazywa nowa wersja to powinna działać a nie wyjebać się po jednej sekundzie.
#2
popieram mialem ten sam problem tyle czekalismy na niego a dalej sa bledy jeszcze wieksze niz byly Sproboj kilka krotnie robic to samo wkoncu minie ten problem Smile pomoglem daj reput ! Big Grin
#3
mam to samo tyle czasu czekania a bot dalej nie działa tak jak trzeba...
#4
Nie ma żadnego sposobu na to Wink?
#5
Umiesz Czytac? Pisalem wyzej ze musisz wylaczyc i wlaczyc kilka razy ladujac scrypt i wkoncu nie wyskoczy ci zaden blad tylko bedzie smigal
#6
(04-10-2013, 01:56 PM)mruczek92 Wrote: Umiesz Czytac? Pisalem wyzej ze musisz wylaczyc i wlaczyc kilka razy ladujac scrypt i wkoncu nie wyskoczy ci zaden blad tylko bedzie smigal

gówno prawda... robie tak i nic. ja pier.. zaraz mnie cos jebnie.
#7
Po prostu trzeba kilka razy wyłączyc i włączyć bbot'a mi to pomaga, tylko u mnie muszę tibie i bbota od nowa odpalić : )
#8
(04-10-2013, 02:22 PM)varm Wrote: Po prostu trzeba kilka razy wyłączyc i włączyć bbot'a mi to pomaga, tylko u mnie muszę tibie i bbota od nowa odpalić : )

Też tak robiłem i podziałało ale postać doszła na expa i bum przestał chodzić
#9
(04-10-2013, 01:56 PM)mruczek92 Wrote: Umiesz Czytac? Pisalem wyzej ze musisz wylaczyc i wlaczyc kilka razy ladujac scrypt i wkoncu nie wyskoczy ci zaden blad tylko bedzie smigal

Taki z Ciebie magik, że na chwile zostawiłem bota i dead Smile
#10
Co to jest tyle dni nie działa! zaraz 2 tydzień bedzie !!!
#11
To fajny bot, że muszę klikać po 100x żeby zaczął expić.
Ktoś płaci ktos wymaga, rozumiem, że mogą być bugi ale nie tak długi czas : )
#12
Skoro to ma być profesionalny bot , to powinnien działać od updatu ale jak widać jest problem, i troche sobie poczekamy zanim wyjdzie stabilna wersja bota, szkoda tylko ze my ludzie marnujemy swoje pieniadzę na coś takiego jak pacc i bbot, chodz ta druga rzecz nie jest aż taka droga, no ale nie każdego stać na kupowanie,tych dwóch przedmiotów.
oczekuje że bbot bd dobry, i że wszyscy bedziemy mogli sobie bocić, bo podkreslam, ze nie każdemu chce sie 5h na level czekać i expić , wieć od tego służa te boty.

przez te dni zmarnowała mi sie licencja, i nikt mi tych dni nie oddał,
na dodatek tydzien pacca też poszedł w dupe, bo chodze do pracy i nie chce mi sie grać na tyg.

Czekam na dobra wersje, pozdro.
#13
Ale wy płaczki jesteście...
Zmarnowana licencja - Dni będą oddane jeśli tylko wyjdzie działająca wersja..
Profesjonalny bot- TU nie siedzi ekipa programistów tylko jeden student z Portugalii który sobie dorabia na studia przez bbota.
Ile można czekać na update?- To taki patch tibi wyszedł że wszystkie algorytmy i te sprawy programistyczne poszły się **** i trzeba bardzo długo siedzieć nad kodem i robić robić robić !
Myślicie że to tak łatwo takiego bota robić! Ibot mial takie same problemy przez 6 dni !!! (to teraz pewnej częsci osób nie działa)
#14
Dobra, twierdzisz że dni ze zmarnowanej licencji będą oddane. A ja się pytam czy bmega również zagwarantuje zwrot dni pacca którego posiada znaczna część osób korzystających z bbota?

Uważasz również że nie jest to profesjonalny bot ponieważ pracuje nad nim JEDEN student z portugalii. OK. Może i jest sam, i może nie mieć czasu czy coś w tym stylu. Lecz chciałbym jeszcze zauważyć że tego bota kupują różni ludzie z całego świata, a więc zyski tez musi jakieś mieć (i to zapewne nie małe) a więc skoro ma zyski to mógłby zainwestować w dodatkowego pracownika który by mu pomagał w dopracowywaniu bota.

Mówisz że na update może trwać dośc długo ze względu na patche (które cipy wgrywają średnio co jakieś 2 tygodnie). Tutaj mogę się mylić lecz z tego co zauważyłem podczas paczowania clienta to cipsoft dodał tylko kilka obrazków i jeszcze jakieś inne równie ,,rewolucyjne" dodatki. A więc nie jest to specjalnie jakoś więcej niż było w poprzednich patchach a mimo to poprzednie update bota wychodziły od kilku godzin do maksymalnie dnia (maxymalnie dnia z godzinami).
#15
benkaa bot ci padl z tego wzgledu ze sie zaiwesza to wina bbot team nie moj no wybacz..
#16
A mi tam panowie śmiga już chyba ze 4h i wcześniej tez śmigał Smile
#17
wersja 9.6 -
Odpala skrypty na lajcie, wszystko ladnie biega, wszystko ladnie zabija i looci. Ale czasem sie zbuguje stanie w 1 miejscu wyłączą się wszystkie funkcje i tyle z bocenia xd Raz poboce 30 minut i się wyłączy, raz 3 godziny. Nie ogarniam ;x
RP Mutated Humans 35 lvl Depositer, Refiler, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12283.html

EK Darc Cathedral 40 lvl Depositer, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12010.html
#18
Nikt nie zmusza was do kupowania ani bbota, ani premium, wiec morda w kubeł i nie płaczcie
#19
Mi wczoraj śmigał normalnie,ale dziś Uptade i znowu klapa.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)