Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<b>~Skrypt by Mamuth~</b>
#21
na moim servie 600-1000 gp ea
podawajcie propozycje np na 95 eka moge zrobić jak upna bota
#22
BUMPIK UP UP
#23
Jakbyś mogł, bo możesz zrobić ze 3 " dzialające " skrypty na waszki i salamandry venore, bo wszystko co mam przestały mi działać po upie.
Będę wdzięczny i poleci reput!
#24
Hmm moge ci podać nie moj skrypcik na waszki i salamandry veno na ktorym postawiłem dzis noob chara i biega dobrze


Attached Files
.bbot   AvenoreSalamanderCAve byDre.bbot (Size: 11.51 KB / Downloads: 42)
#25
BUMP UP UP BUMP LECIMY DO GÓRY
#26
yo ! mógłbyś zrobic skrypy dla ms'a 60 na mutated raty? Pisze tutaj bo inne full afki cale i wgl o kant dupy obic
#27
Narazie nie mam pacca przykro mi
#28
BUMP BUMP LECIMY NA SZCZYT
#29
Bump Bump
#30
Bump Bump
#31
Czy mógłbyś zrobić skrypt na mino w kazz na piętra -1,-2 tak żeby bot sprzedawał creature itemy kiedy będzie wracał do dp?

Oraz jakiś skrypt na kopalnie nr1 na poziomie -2 do skilowania knighta (atakuje na full def z broni do skilowania)
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#32
Znalazłem skrypta na minosy nie mój i nie sprzedaje itemkow do npca ale chodzi bez zarzutu
jak pomogłem daj reputa


Attached Files
.bbot   Minotaur - Kazzordoon - Made by Benjyon.bbot (Size: 13.23 KB / Downloads: 45)
#33
Zrób jakiegos skrypta na 30+ ek dobre skille i eq zeby byl dobry exp i kasa Smile 100%afk
#34
narazie nie posiadam pacca przykro mi
#35
zrobisz skrypt edron cyclopolis depositer bank i wraca jak ma 2cap. i wraca jak ma 2hp -1.-2.
da sie by na mount'a wsiadal?
masz pacc?
knight 39lvl 74/68
#36
sorry nie mam pacca i narazie nie bede miec ;/
#37
a thais ghule/szamblery 40+knight


jak zrobic by pakowal gp do plecakow pololei bo mi pakuje do jednego i potem juz do innych nie
#38
ghoule /szamblery? ci chodzi o mount sterum?
#39
Nigdzie nie mogę znaleźć skrypta na orki które bym chciał, chodzi mi o spawn za tym zejściem.
[Image: 2p106.jpg]
Tak żeby nie biegał po innych piętrach, miły byłby też z bankerem.
#40
Bump Bump


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)