Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czasami sie zawiesza..
#1
jest jakis sposob ? na zawieszanie bota? poniewaz czasami bot stanie w miejscu i cavebot nie leci dalej .... i nwm co robic.
pomoc = reput
#2
Dodaj macro
1000 {Stuked} {AntiStuck} Status.InPZ()==0 Self.MoveW Macro.Wait(300) Self.MoveN Macro.Wait(300) Self.MoveS Macro.Wait(300) Self.MoveE

I w protektorze
Stucked - 60 i tam na dole bedzie Macro otwierasz liste i wybierasz Stuked
#3
dla mnie to nie dziła
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#4
10000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>10 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
sprawdz to ;p
#5
On się nie zawiesza tylko tak jakby go wybija.

/Edit :
No nie da rady,chwile pobiega i go wybija,niby jest załączony,ale wyłączają się wszystkie funkcje,a w folderze bota pojawia się "Critical Error",gdyby to naprawić było by ok.
#6
konkret miałem to samo kiedyś pojawiło sie tak poprostu i bardzo wkurzało. bbot poprostu przestawał działać.
Nie chce was demotywować ale mi pomógł format
#7
jebnac sie w glowe z tymi odswiezaniami ! Format se pada jak obecnie to wina bota.
#8
(04-12-2013, 03:11 PM)seppuku Wrote: konkret miałem to samo kiedyś pojawiło sie tak poprostu i bardzo wkurzało. bbot poprostu przestawał działać.
Nie chce was demotywować ale mi pomógł format

a ten kolega się w caban może jebnąć ahahah format ahhaahaha Big Grin
mama ćpie że wiesz? ; d
#9
Tez mi czasami stanie i stoi ;/ dzisiaj zrobie nowe wpt i podkleje w miejsce starych zobaacze czy to cos pomoze,dam znac co i jak z tym ;p

Scripts by me ^^/ REP if works fine please?

[ EK ] HELHEIM -1 & -2

[ EK ] Ape's -1
#10
Zmieniłem wersje na 9.8 i jest ok.
[Image: 40778648988678321597.png]
#11
z 9.9 na 9.8 tak?

Scripts by me ^^/ REP if works fine please?

[ EK ] HELHEIM -1 & -2

[ EK ] Ape's -1
#12
10000 {Anti Trap Cavebot} ile to sekund?
#13
10 .
#14
(04-11-2013, 11:13 PM)romecik Wrote: 10000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>10 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
sprawdz to ;p

Widze mój scrypt skopiowales nawet nazw nie zmieniles -.- i exhausta zero inicjatywy wlasnej


A ty masz na tej samej stronie co zalozyles temat byl moj temat w ktorym to opisalem ale Ty chyba nie wiesz co to jest szukaj albo scroll w myszce ..
Link:
http://forums.bmega.net/thread-11775.html


I licze na reputa
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)