Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War&WarMode Need Ppl
berylia to chyba npvp czy nie? bo u mnie tanie pacce i do tego wszystko mozna kupic bo to zywy serv
berylia pvp xd
konto bez rkeya?
ma niestety rk ale ja go nie mam bo nie zapisalem <wiem wiem kretyn> jesli Cie nie zacheca brak rk to spoko , zrozumiem ; p
raczej mnie to nie zacheca przykro mi ;/
spoczko Big Grin
Moj nick to Krashan dajcie inva, oraz na Ligo Smierdzaca Skarpeta, dalem tego chara koledze podkreslam nie jest Polakiem jak cos nick z forum didov16
ladnie panowie , ale czy ktos oprocz Piwa , Gramytibia , Buski , Drdrewindwalkera i mnie gra ? prosze piszcie ! Big Grin
Powoli mysle ze sie rozkrenci jak ludzie zobacza ze mamy np juz 30te lvle Big Grin
Potrzebna jest osoba do zorganizowania vt dla ludzi oraz taka ktora na tym sie zna
mam wlasne vt specjalnie pod akcje wlacznie z adminem wiec z tym nie ma problemu , tak samo z komanderowaniem zawsze ja to robilem ale jesli ktos uwaza ze zrobi to lepiej to nie ma problemu ;p
Mielismy kurwa grac wszyscy od zera a wy juz chary kupujecie, przesada Smile
Please give me reputation if I helped you.
ja nie Smile mam już 15 lvl
Te Trzy Cztery has been invited.
Krashan has been invited.
Ligo Smierdzaca Skarpeta has been invited.
Please give me reputation if I helped you.
apusfao bez spiny chcial kupil nikt nei zmuszal a dobrze bo jesli nie ma czasu bocic tak bardzo to on juz wsumie gotowy Big Grin ogarnijacie ludzi zeby nas bylo jak najwiecej ! Big Grin
chętnych pewnie już nie będzię
To ladny team, z calego teamu mamy 3 osoby online (TYCH CO GRAJA FAIR :/)
Please give me reputation if I helped you.
musimy wyzbierac jeszcze z 4-5 osob ! moze napiszemy tematy pod Scripts etc? wiem ze to nie ten dzial ale nie widze innej rozglosni..
Niee, spamowanie forum odpada Smile można jedynie założyć temat w Screenshoots and Movies i tam coś wklejać.
Please give me reputation if I helped you.
no to lipton delikatny Big Grin
ja sory ale mam aktualnie slabego lapitoka w pracy i pociagnie tylko 2 mc, takze ja bd gral i botowal na arcani aktualnie knighta zeby zarobic na supple zanim wbijecie lvle Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)