Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
looter backpack
#1
Jak zmienić w looterze rodzaj bp do którego ma włożyć dany przedmiot? Wpisuje kolejno najpierw item np gold coin zaznaczam np. backpack nr 3,depositable,klikam
"loot" i się dodaje gold coin bp nr.1
O co chodzi, może ktos wspomóc ?
#2
mam ten sam problem...
#3
Bo podczas dodawania musisz miec tez otwarte bp w kolejnosci takiej jak bd na respie
#4
(06-25-2013, 08:31 AM)buska Wrote: Bo podczas dodawania musisz miec tez otwarte bp w kolejnosci takiej jak bd na respie

Zrobilem jak kazales, otwarlem po kolei wszystkie bp i sprobowalem coś zacząć robić w looterze, dalej nic. Możesz jakoś łopatologicznie wytłumaczyć albo zmienić mi to w skrypcie żeby był na 5 backpacków ?


Attached Files
.bbot   Corym Carlin (No Bug).bbot (Size: 17.5 KB / Downloads: 25)
#5
Najlepiej jest jak bot otworzy ten bp potem zmien looterze. Mi inaczej tez nie chce wkladac.
#6
Pootwieraj wszystkie pleceaki a potem wybieraj plecaki w looterze... Chodzi mi o te głowne jak 1,2,3, tych co w nich są już jako next BP nie otwierasz, no i pamiętaj otworzyć te BP w new window :]
Please give me reputation if I helped you.
#7
A ja mam inny problem, ale chodzi o backpacki Big Grin
Mianowicie:
Gdy jest FULL CHECK to zazwyczaj mam tyle golda, że otwiera kolejne bp, a zamyka poprzedni. Mam sprawdzanie ile mam potionów,a one były w poprzednim bp i FULL CHECK zalicza, że mam ich 0. Jak to ogarnąć?
#8
daj poty do main bp, który nigdy nie będzie zamknięty Smile
Please give me reputation if I helped you.
#9
A gdzie się ustawia main bp?
#10
To ten główny, czyli BP 1, w którym masz inne BP i line i łopate...
Please give me reputation if I helped you.
#11
No i ustawiam, żeby tam wrzucał hajs, i mam w nim kolejne bp i jak otworzy kolejny to ten 1 zamyka.
#12
Nie ma wrzucać w to gp tylko w inny jakiś, dobra, może sam do tego dojdziesz, nawet łopatologicznie nie rozumiesz a ja się poddaje Big Grin
Please give me reputation if I helped you.
#13
Pierw wpisujesz gold coin, enter, potem klikasz loot, potem zaznaczasz gold coin w prawej tabeli i ustawiasz bp do ktorego ma go wkładać. Bo z tego co wyczytałem w 1 poście pomyliła Ci się kolejność.
#14
Ogarnąłem, ale jest kolejny problem. Jak bot zrobi depositera to potem ma zresetować bp. Wszystko ładnie, pięknie, ale bot otwiera tylko main bp (1), a ten 2 gdzie ma dawać gold już nie i jak postać wróci na cave to nie zbiera kasy.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)