Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 4.43 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Port Hope - Coryms 101% AFK
#21
sometimes he getting stuck why
#22
(06-30-2013, 11:28 AM)debilos123 Wrote: sometimes he getting stuck why

stuck where?
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#23
Mam pytanie bo nie mam pojęcia czy to wina bota czy też skryptu , wychodzą 3 potwory atakuje 1 potem ucieka naluruje atakuje 1 ucieka potem zabije pare i biega dalej o co chodzi ? Proszę o szybkie Info , bardzo często mi się to zdarza też w innych skryptach !
#24
(06-30-2013, 04:55 PM)Awesome Averiath Wrote: Mam pytanie bo nie mam pojęcia czy to wina bota czy też skryptu , wychodzą 3 potwory atakuje 1 potem ucieka naluruje atakuje 1 ucieka potem zabije pare i biega dalej o co chodzi ? Proszę o szybkie Info , bardzo często mi się to zdarza też w innych skryptach !

Myślę, że wiem o co chodzi bo często mi to na cashmakerach sie zdarza. Zaznacz "fallow" w tibi (obok opcji ataku - zielony ludzik). W ustawieniach Tibi odznacz auto chase, Options > General > Auto chase off. Jak będzie dalej odbiegał to poprostu podejdź do potwora przy odpalonym bocie i spróbuj na niego wejść, albo pokręć się obok potwora i nie powinien już takich akcji robić. To bug bota chyba.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#25
(06-30-2013, 10:32 PM)Seeken Wrote:
(06-30-2013, 04:55 PM)Awesome Averiath Wrote: Mam pytanie bo nie mam pojęcia czy to wina bota czy też skryptu , wychodzą 3 potwory atakuje 1 potem ucieka naluruje atakuje 1 ucieka potem zabije pare i biega dalej o co chodzi ? Proszę o szybkie Info , bardzo często mi się to zdarza też w innych skryptach !

Myślę, że wiem o co chodzi bo często mi to na cashmakerach sie zdarza. Zaznacz "fallow" w tibi (obok opcji ataku - zielony ludzik). W ustawieniach Tibi odznacz auto chase, Options > General > Auto chase off. Jak będzie dalej odbiegał to poprostu podejdź do potwora przy odpalonym bocie i spróbuj na niego wejść, albo pokręć się obok potwora i nie powinien już takich akcji robić. To bug bota chyba.

Kolego nadal ten sam problem :/ , masz może jeszcze jakiś pomysł ?
#26
at how much cap does it goes to deposite?
#27
(07-02-2013, 12:05 AM)acielbizkit Wrote: at how much cap does it goes to deposite?

you can help yourself bro Smile
open the script, there is 'fullcheck'
you have some variables there, for example min cap, min health potions, min mana potions.
you can check at which <cap it comes back there Smile
gl.
#28
(07-01-2013, 11:52 AM)Awesome Averiath Wrote:
(06-30-2013, 10:32 PM)Seeken Wrote:
(06-30-2013, 04:55 PM)Awesome Averiath Wrote: Mam pytanie bo nie mam pojęcia czy to wina bota czy też skryptu , wychodzą 3 potwory atakuje 1 potem ucieka naluruje atakuje 1 ucieka potem zabije pare i biega dalej o co chodzi ? Proszę o szybkie Info , bardzo często mi się to zdarza też w innych skryptach !

Myślę, że wiem o co chodzi bo często mi to na cashmakerach sie zdarza. Zaznacz "fallow" w tibi (obok opcji ataku - zielony ludzik). W ustawieniach Tibi odznacz auto chase, Options > General > Auto chase off. Jak będzie dalej odbiegał to poprostu podejdź do potwora przy odpalonym bocie i spróbuj na niego wejść, albo pokręć się obok potwora i nie powinien już takich akcji robić. To bug bota chyba.

Kolego nadal ten sam problem :/ , masz może jeszcze jakiś pomysł ?

Przepraszam, ale w takim razie nie potrafię Ci pomóc. Sam mam ten problem, że bot przebiega obok potworów i zabija nieliczne, ale rozwiązuje go tak jak napisałem wcześniej. Przez chodzenie dookoła potwora.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#29
Przepraszam, ale w takim razie nie potrafię Ci pomóc. Sam mam ten problem, że bot przebiega obok potworów i zabija nieliczne, ale rozwiązuje go tak jak napisałem wcześniej. Przez chodzenie dookoła potwora.
[/quote]

Ale wystarczy raz przejść żeby zaznaczał cały czas ty co jakiś czas musisz tak chodzić ?
#30
(07-02-2013, 05:09 PM)Awesome Averiath Wrote: Ale wystarczy raz przejść żeby zaznaczał cały czas ty co jakiś czas musisz tak chodzić ?

Tylko raz zazwyczaj, czasami nie załapie. Ale nie więcej niż 3 podejścia.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#31
Perfect script! Rep Wink)
#32
Really good script man!Smile
Big Rep for you!
#33
Czy ten skrypt zaklada s ringa jak ma kilka mobów? i czy dam rade od 60lvla ( eq takie jak na spoilerze (moge nawet lepsze) ale skille 75/70?
#34
(07-06-2013, 09:21 AM)Leva Wrote: Czy ten skrypt zaklada s ringa jak ma kilka mobów? i czy dam rade od 60lvla ( eq takie jak na spoilerze (moge nawet lepsze) ale skille 75/70?

Tak, powinien dać radę.
Pytanie czy skill odpowiedni bo przydałoby się po 10 oczek wyżej. Skirmishery mają dużo armoru, a Vanguardy dużo hp, ale jasne. Możesz spróbować, paść nie padnie.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#35
najwyzej jak bedzie waste pójdę na stone golemy farmine Wink moze z 45k/h bez staminy bd na twoich termitach mam na wolnym respie 56kinem z skillem 68/62 37,5k/h bez staminy tez niezle i profit ok 8-9k/h
#36
(07-06-2013, 12:24 PM)Leva Wrote: najwyzej jak bedzie waste pójdę na stone golemy farmine Wink moze z 45k/h bez staminy bd na twoich termitach mam na wolnym respie 56kinem z skillem 68/62 37,5k/h bez staminy tez niezle i profit ok 8-9k/h

Całkiem nieźle. Niebawem zrobie skrypta na Cyklopy Mistock, także dla 50+ najta będzie idealnie Smile
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#37
Perfekcyjny skrypt ;D
3 dni bota:760k Smile 94 ek z 94 skillem Big Grin
#38
I'm glad about your opinions about mine sripts Smile

I'm gonna make with task refiller too, but what you need?
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#39
Bardzo udany skrypt 100k/h z happy hour i 5-7k/h w samej kasie. Leci reput Wink
#40
Dla tego skrypta bota kupuje ; P


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)