Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK] Mutated Rats Yalahar alchemist quarter by devas!
#1
Level: 70+
Skills: 80/80+
Eq: dsm, zao helmet, zao legs, p ammy, mms, boh
Set bp: 1bp in main bp
Back to dp when: <=60mp, <=25shp, <=70cap


You need made 4th mission of yalahar quest, cus bot going by gate.

If You found any bug, post here!
If You like my script, click "give reputation to this user"



.bbot   [EK] Mutated Rats Alchemist Quarter - by devas.bbot (Size: 11.12 KB / Downloads: 228)

King Regards,
devas
#2
Działa wszystko pięknie tylko powinieneś dodać 20000 {Anti Trap Cavebot by C} Misc.StandTime()>40 Cavebot.Stop() Cavebot.Start() bo czasami mi się blokuje na piętrach i nie wchodzi na góre/dół Smile
#3
(06-23-2013, 06:25 PM)dronzu Wrote: Działa wszystko pięknie tylko powinieneś dodać 20000 {Anti Trap Cavebot by C} Misc.StandTime()>40 Cavebot.Stop() Cavebot.Start() bo czasami mi się blokuje na piętrach i nie wchodzi na góre/dół Smile

Gdy dodaję to macro, bbot mi się crashuje, nie wiem dlaczego ;s
#4
bump Smile
#5
exp / h?
#6
60-90k/h depends of players there/online Wink
#7
Im using sometimes, not not too often cause of another botters..
Good script, but needed anti trap Macro Smile REP +
#8
Czy ten skrypt ma depositer i refiler?
#9
Tak pisze nawet:
Back to dp when: <=60mp, <=25shp, <=70cap

P.S
Devas sory że pisze to tu ale PW, nie działa, trudno się z kimkolwiek skontaktować. Zrobiłem temat w którym umieściłem wszystkie skrypty z tego forum i myślę że dobrze by było przypiąć ten temat, każdy szybko znajdzie skrypt dla siebie no i też dużo sie przy nim napracowałem.
#10
Nom back to dp nie jest napisane ze refiler sorki nie wiedzialem ze wracado dp moze odklada itemki i sie loga;D okej dzieki za info a testowal ktos? dobrze dziala? bo to zacinanie na góra/dól nied aise jakos skasowac? bo widze takie komenty


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)