Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FACC]Coryms scripts pack by Garst
#21
can you make coryms script for paladin with refiller please? i beg you
#22
A dało by rade te 100+ zeby zamiast GHP kupowal SHP?
bo na tych 60 + slabo mi leci juz a chcialbym szybko 80 czasnąć
#23
hmm pytanko taki 60 lvl skile 66/60 to jakie eq by musiał mieć zeby wychodzić na 0 chodzi mi o najtansze bo to cashmaker bedzie
i 50 knight 80/80 full eq jaki profit bedzie mial?
#24
Eq na tym pierwszym caly zao set, mms i najlepsza broń na jego lv, i będziesz wychodził na 0 przy dobrym szczęściu ale nie wróże Ci tam profitu, poczekaj jeszcze troszkę chociaż do 70, ale jak chcesz to twój wybór Smile
A profit na tym drugim będzie na wyjście z 4-11k przy dobrym dropie Smile Ale napewno profit minimum pare k do przodu Smile
#25
to tego 1 wyexpie jednak do 80 lvla bo mi chodzilo max 3-4cc na eq wydac ;D
#26
nie żałuj kasy na eq, na kinie tylko to się liczy a swoją droga w dzień spokojnie 200k golda wpada 100 kinaskiem (skille 92/88)
#27
Dałem reputka bo skrypty zajebiaszcze Big Grin
Mam tylko jedno "ale" Wink ten drugi skrypt na 60+ nie działa mi, jak wchodzę w cavebota to wywala mi critical error, nie wiem czemu Sad a przydałby mi się ten skrypt Smile
#28
Skrypt North jest zbugowany przy rafazanie:

[Image: 46297125832137657184.jpg]
#29
Zajebiste!
#30
Dzięki za skrypy. Oczywiście za każdy poleciał reput Smile
#31
ten sam problem przy rafzanie w obu skryptach na 60+, mozesz to poprawic? rep juz polecial Smile
#32
Hello. I Have problem in Script Waypoints. All is good but when bot going to sell items to rafazan, he go and sell items but dont back, stay on rafazan all time, i think is a waypoint error. Who have good waypoints in rafazan??


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)