Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żałosne..
#1
Nie dosyć,że czekam jebane 3 dni na update 1dnej wersji to jeszcze daopay offniete wycofane czy chuj wie co.Teraz znowu nowa wersja 9.51 to pewnie tez poczekam z 3 dni,potem okaże się ze jakieś błedy były i znowu czekać zasrane 3 dni czy więcej.1-szy raz kupiłem BBota,1szy i ostatni.Nie po to wydałem 10 zł żeby czekać tydzień żeby normalnie korzystać.Chuj mi po waszych dodatkowych dniach jak mi pacc leci -.-
#2
To napisz do tibi zeby ci dali te 6 dni bo nie miales bota i nie grales... Pomysl troche co piszesz... Jesli jest ci lepiej gdzies tam to idz tam... Chyba ze ta gra nie jest na twoja kieszen wiec odejdz i nie trzaskaj drzwiami.
#3
Po pierwsze osoby ktore uzywaja bbota dostana zadousuczynienie i otrzymali 5 dni bbota za free.
WIec wyjdziesz na plusie.
Pozatym bbot tworzy jedna osob ktora nie jest nad kompem 24h/7,troche wyozumialosci.
Ja nawet moge czekac jeszcze 2 ni na bbota,bo jak narazie to njlepszy bot na rynku.
#4
14.04 jest poi, ja mam 66lvl i jednak chciałbym się wyrobić z lvlem, a płace za bota to chce szybkie update.
#5
(04-05-2012, 09:23 PM)dawid9400 Wrote: 14.04 jest poi, ja mam 66lvl i jednak chciałbym się wyrobić z lvlem, a płace za bota to chce szybkie update.
popieram tez chce bota tez za cos place czego nie ma
#6
ale pacca nie oddadza... więc niech się spreży ...
#7
ciekawe czy bedzie wogole jeszcze bot masakra ile mozna czekac
#8
bot bedzie za kilka godzin.
#9
ciekawe skad wiesz ze bedzie za kilka godzin
#10
skąd wie ? bo czyta angielskie forum... i tam pisał Mega że pozostało jeszcze kilka "Hard bugs" i jeśli wszystko pójdzie sprawnie bot będzie dostępny za kilka godzin. Pisał to Mega około godziny 10. Proszę was każdy czeka, każdemu leci pacc etc. ale trochę cierpliwości. Nie na tibi się świat kończy. Nawet to dobrze bo stamina na bot kontach bedzie pełna.
#11
Miejmy nadzieje.
#12
kilka ciekawe ile to kilka
dzien czy dwa
#13
no w sumie to i prawda "kilka godzin" pisal przed 10 mineło te "Kilka godzin" i nie ma nic nadal ;]
#14
PACC wam leci ? A zapomnieliście jak sie samemu expi ? Wyluzujcie, bot nie jest obowiązkowy w tej grze.
#15
Chyba zapłaciłem więc wymagam?
#16
BEZ BOTA TO NIE ROBOTA? KOJARZYCIE TAKIE COŚ ?
#17
Ludzie. Zachowujecie się jak władcy całego świata. Doceńcie ciężką pracę drugiej osoby. To, że zapłaciliście ~12zł nie daje wam prawa do rozstawiania ludzi po kątach. Mega zachował się świetnie dając kilka dni gratis w ramach rekompensaty. Zawiedliście się na bocie? Grajcie ręcznie, a za te 12zł kupcie sobie kilka piwek i nie płaczcie na forum, że mija 24h od update, a bota wciąż nie ma. ^^
#18
dajcie spokoj ile mozna czekac na tep update dzisiaj juz nie wyjdzie aktualicacja
#19
(04-06-2012, 05:54 PM)Voytas Wrote: Ludzie. Zachowujecie się jak władcy całego świata. Doceńcie ciężką pracę drugiej osoby. To, że zapłaciliście ~12zł nie daje wam prawa do rozstawiania ludzi po kątach. Mega zachował się świetnie dając kilka dni gratis w ramach rekompensaty. Zawiedliście się na bocie? Grajcie ręcznie, a za te 12zł kupcie sobie kilka piwek i nie płaczcie na forum, że mija 24h od update, a bota wciąż nie ma. ^^

Piszesz jak idiota. Może nie daje prawa do rozstawiania ludzi po kątach, ale daje prawo do oczekiwania na swój produkt jaki się zakupiło.
#20
Nie będę wchodził w polemikę. Widzę, że wiesz wszystko najlepiej. ^^


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)