Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lylu Free Script Service
#21
bump ;]
#22
Potrzebuje jakiegoś skrypta na cashmakera 24lvl na nonpvp facc
#23
wszystko ok Smile śmiga jak marzenie, dałam repucik oczywiście szkoda że więcej dać nie mogę Big Grin
tylko by się przydały bardziej rozbudowanee wyrmy na na niższym piętrze i wyższym razem Tongue to już było by aż za dobrze chyba xD !
napisałam też wiadomość odpisz jak bdzięsz miał czas Smile
#24
Pytanie co do scrypta dla ED. Jakie eq najlepiej i jaki rod?
#25
lylu kiedy nastepne skrypty ;P
#26
Narazie nie mam tyle charów żeby robić skrypty Big Grin
@mjrdnk Ja osobiście latałem bez rózgi ponieważ mogą skulla wbic łatwo, a co do eq to hmm boh/zaoan legs/focus cape/hat of the mad/medusa = demon shield moim zdaniem wystarczy Smile

Myślę że już niedługo ruszę znowu z robieniem skryptów ^^

Pozdrawiam
Lylu
#27
Siema Lylu.

Przydał by się jakiś porządny skrypcik na hellheim -1-2 dla knajcika 50+(monej maker) : p
#28
Hellheim ?
Aczkolwiek nigdy nie byłem tam więc nie wiem czy zrobię taki skrypt.
Narazie nie posiadam nawet takiego Knighta żeby robić jakieś nowe skrypty ale już niedługo bd miał Smile
#29
Siemka mi przydal bys ie scrypcik na yala mino z depositerem selaniem itemkow i kupowaniem potkow oczywiscie dla eka 35 lvl ;d ale full set mpa demonka zao legi boszki itp Big Grin. byłbym wdzieczny o jak najszybsze rozpatrzenie mej prośby Big Grin
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#30
(03-24-2013, 09:41 PM)edwino4 Wrote: Siemka mi przydal bys ie scrypcik na yala mino z depositerem selaniem itemkow i kupowaniem potkow oczywiscie dla eka 35 lvl ;d ale full set mpa demonka zao legi boszki itp Big Grin. byłbym wdzieczny o jak najszybsze rozpatrzenie mej prośby Big Grin


Jeśli mi na to czas dziś pozwoli to wykonam taki Skrypt Smile
Co do Selania itemów, to nie potrafię powiedzieć czy jest to wykonalne, bot musiał by wychodzić co 3 min co jest wogóle bez sensu.
Już lepiej będzie jak Bot będzie wyrzucał lota na Ziemie po prostu.
Myślę ze taki 35 Kin może biegać i nawet po +2 czyli wszystkie flory zaliczy Smile
Zabiorę się za ten skrypt dziś.

Pozdrawiam.
Lylu
#31
(03-27-2013, 07:52 AM)Lylu Wrote:
(03-24-2013, 09:41 PM)edwino4 Wrote: Siemka mi przydal bys ie scrypcik na yala mino z depositerem selaniem itemkow i kupowaniem potkow oczywiscie dla eka 35 lvl ;d ale full set mpa demonka zao legi boszki itp Big Grin. byłbym wdzieczny o jak najszybsze rozpatrzenie mej prośby Big Grin


Jeśli mi na to czas dziś pozwoli to wykonam taki Skrypt Smile
Co do Selania itemów, to nie potrafię powiedzieć czy jest to wykonalne, bot musiał by wychodzić co 3 min co jest wogóle bez sensu.
Już lepiej będzie jak Bot będzie wyrzucał lota na Ziemie po prostu.
Myślę ze taki 35 Kin może biegać i nawet po +2 czyli wszystkie flory zaliczy Smile
Zabiorę się za ten skrypt dziś.

Pozdrawiam.
Lylu

Dzieki wielkie czekam z nie cierpliwością na przetestowanie, może nawet nie zbierać itemkow jak to jest problemem, mi tylko na ringu zależy i na leatherach xd
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)