Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot Update.
#1
Wiadomo kiedy wyjdzie nowa wersja tego bota, bo jak widać konczy sie weekend, a bota dalej nie ma,
Huh
#2
Sam nie wiem .. ; / niby miał być w sobote czyli dzisiaj a dalej nic
#3
z tego co pamietam to wczoraj miala byc wersja dla normalnej tibi, a dzisiaj dla aurory i aurery, ale niestety tworca sie spoznia. nie zakladajcie juz tych tematow, jezeli macie pytanie, to napiszcie do uzytkownikow z wiekszym stazem, wieksza iloscia postow, na pewno ktos wam odpisze. lepsze to niz zakladanie tematow. admin pisal, ze za zakladanie tematow z pytaniami o update beda bany

wyczytalem na forum konkurencji - struktura lootowania jest do przerobienia poniewaz ten browser field calkiem niezle namieszal
#4
Twórca pisał że bot będzie w ciągu 3-5 dni, więc do poniedziałku powinien być na pewno, a wszystko to wina nowego "silnika" Tibi, nie spamujcie bez sensu, wszystko macie w "News", Ja też wiele tracę a jakoś nie robię miliona bez sensownych postów z pytaniem o to samo.
#5
nie 3-5. pozniej napisal, ze na szczescie sie mylil i 'jutro' powinien byc juz bot. [nie pamietam tylko kiedy to pisal, ale tak czy inaczej sie spoznia, jesli mamy wierzyc temu co napisal Sad]
#6
ja tam nie płacze, tylko szkoda że pacc sie marnuję, bo bb to tani jak barszcz jest.
\
#7
(04-06-2013, 03:34 PM)eXa Wrote: nie 3-5. pozniej napisal, ze na szczescie sie mylil i 'jutro' powinien byc juz bot. [nie pamietam tylko kiedy to pisal, ale tak czy inaczej sie spoznia, jesli mamy wierzyc temu co napisal Sad]

Fakt, moje przeoczenie, napisał ze w piątek będzie wersja na normalną tibie, a w sobotę na aurore i aurere (Jakoś tak). Ale bodajże wczoraj napisał też że się nie wyrobi, bo jest jednak sporo więcej pracy niż mu się wydawało, i postara się zrobić to jak najszybciej, wiec spodziewajmy się jednak tych 3-5 dni... Smile



(04-06-2013, 03:55 PM)barszczu1905 Wrote: ja tam nie płacze, tylko szkoda że pacc sie marnuję, bo bb to tani jak barszcz jest.
\

Ja też aktywowałem pacc'a dosłownie parę godzin przed update, też mi już uciekło parę dni, ale co z tego? równie dobrze możesz pograć przez ten czas ręcznie Wink
#8
Nawet Ibota jeszcze nie ma. tam też się męczą z update !!!! A jakiego tam programiste doświadczonego mająz to tego zarabiającego tysiące na tym ibocie. wiec nie bądzcie tacy do przodu bo wy nawet kalkulatora nie umiecie zaprogramować!
I to nie wina Megi, że Cipsoft wypuścił taki a nie inny path do tibi....

Mega (twórca bbot) też człowiek, śpi, je, studiuje, ma dziewczynę więc troche wyrozumiałości ludzie !!

Nie można przez te 3 dni porobić jakiś questów albo coś innego żeby sie ten was paccol nie zmarnował. Pozatym te dni się zwróca !
#9
mi nie chodzi o dni bbota tylko pacca Wink jakbym mial z 50 lvl to bym poexpil ale mam 8 knajta i nie chce mi sie ;pp
#10
seppuku człowieku a ty potrafisz ze tak innych obrazasz że nie potrafią?
Niestety nie mam czasu żeby expić recznie lub questy jak ty to powiadasz, bo też mam zycię prywatne, i nie mam 15lat jak niektórzy na tym forum i siedzę całymi dniami przed kompem -.-
#11
Nie rozumiem cie barszczu gdzie ja powiedziałem coś o no-life czy o siedzeniu cały dzień przed kompem ??
O expieniu i questach powiedziałem odnoszać się do ludzi ktorym sie w tych dniach pacc marnuje !
czytaj ze zrozumieniem
#12
bbot tak dlugo wychodz dlatego ze pracuje nad nim tylko jedna osoba Smile niestety troche pazerna na pieniadze, nie dopuszcza do pracy nad programem nikogo innego dlatego jest on jaki jest i tak dlugo update wychodza :S
#13
i co bedzie jak bbot np w poniedziałek wyda bbota a w srode np zrobią kolejne update?, i co znów ludzie maja czekać?
#14
Tak, trzeba będzie czekać na kolejną aktualizację bbota. Jest to mało prawdopodobne że w tak krótkim czasie wyjdzie kolejny update Tibi. Big Grin
#15
no tak ale wiesz jaki cipsoft jest ogarniety, Smile
#16
Nie mogą ci ładować update co 3-5 dni -.- żeby wprowadzić update troche czasu to trwa.. Nie ma sensu zmieniania clienta, jeśli nic nie wchodzi
#17
Ale wy nie cierpliwi jestescie ;] mnie tez to nie cieszy ze niema upa ale gadaniem nic nie przyspieszeSmile
#18
a bardziej to rozprasza twórce ;] bo wchodzi widzi posty i czyta zamiast wejść i widzieć że nikt się nie bulwersuje ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#19
Wiadomo coś kiedy bedzie ten bot?
#20
nigdy


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)