Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refill paladyn
#1
Mam problem z refillem na paladyna, ponieważ kończą się speary i chciałbym zrobić by postać wracając do depo odkładała speary i uzupełniała je do danej ilości, biorące speary z depo. Ktoś może podać jakieś komendy? Smile
#2
Nie, bot nie bierze nic z depo póki co.
Please give me reputation if I helped you.
#3
Aha, w takim razie jak jestem paladynem np. na amazonkach i z nich wypadają speary, jaką komendę ustawić by zakładały się speary do łapy :d.
#4
komendy nie zrobisz zeby odrazu nakladal speary mozna tylko ustawic zeby nakladal wszystkie jakie ma w bp jak w rece sie skaczal, ale to jest nie oplacalne bo zlootuje na full capa i nie bd itemow zbieral, lepiej zeby szedl odkupic z 20>30
#5
jest jeszcze opcja na wyrzucenie itemow gdy ma się X capa Smile) ohhhh

mega powoli pracuje nad tym by wyciagac itemy z dp, lecz to moze troche potrwac.
#6
Aha, bo ja wczoraj kupiłem bbota i szukam jakiś porad a akurat palladynem gram więc trochę trudną postacią do bocenia (patrz: speary). Jakby ktoś bocił paladynem i mógłby jakoś pomóc to byłbym wdzięczny oraz gdyby ktoś wrzucił linki do poradników którzych używał do tworzenia skryptów. Smile
#7
tu masz najlepszy poradnik LINK

a jaki skrypt bys chcial na AC ? moglbym ci zrobic
#8
No to zrób tak, jeśli będziesz miał już gotowy skrypt na te amazonki to dodaje te macra:

1.
Code:
X:=Self.X()
Y:=Self.Y()
Z:=Self.Z()
Self.Capacity()>X
Map.Thrown(3277, 1, !X!, !Y!, !Z!)

2.
Code:
X:=Self.X()
Y:=Self.Y()
Z:=Self.Z()
Self.Capacity()>X
Map.Thrown(9148, 1, !X!, !Y!, !Z!)
X - Od ilu capa ma wyrzucić speara

3.
Code:
Self.Equip.LeftHand(3277)

4.
Code:
Self.Equip.LeftHand(9148)
#9
to ja zrobie ci skrypt caly ty tylko macro sobie pododajesz wrazie jak bedziesz mial problemy to pomoge, tylko mi powiedz wiecej na temat skryptu, refil kiedy ile ma czego kupowac itp Big Grin
#10
yeti1500 - dzięki za komendy przydadzą mi się.
buska - Dzięki za link, w sumie widziałem go ale nie wiedziałem jak się zabrać do tego refilla. Co do Twojej pomocy to chętnie przyjąłbym pomoc, jeśli jesteś obeznany już w tym bocie Smile), ale to może na pw, żeby nie zaśmiecać tutaj. Lecą reputy.
#11
napisz na pw dokladnie co w skrypcie chcesz czyli ile potow ma kupowac itp a ja sie zabieram do roboty


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)