Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obsidian knife
#1
Rainbow 
Siema,otóż mam problem gdy włącze w looterze żeby mi knifował skórki z mino to bot owszem je zbiera ale się zatrzymuje i bardzo długo stoi po czym dopiero rusza. Da się to poprawić? Z góry dziękujeCool
#2
Zanim na ciele będzie można użyc ob knife musi minąc troche czasu więc innego wyjścia nie ma.
#3
ale on nawet jak podbiegnie użyje wszystko cacy i stoi bezczynnie
#4
Za każdym razem czy raz na jakiś czas?
#5
za każdym
#6
No to jeśli na pewno zaznaczyłeś dobrą opcje w looterze i masz ob knifa w bp to musisz napisać do mega o tym bugu.
#7
Też tak mam, jakiś bug to jest, przez to na taskach na mino o wiele skórek w plecy jestem.
Please give me reputation if I helped you.
#8
3000 {Obsidian Knife} X:=Self.X() Y:=Self.Y() Z:=Self.Z() Self.Attacking()==0 Map.UseOn(5908, XXXX, !X!, !Y!, !Z!, 2)<>1 Map.UseOn(5908, XXXX, !X!, !Y!, !Z!, 2)<>1 Map.UseOn(5908, XXXX, !X!, !Y!, !Z!, 2)

Zamiast XXX podaj ID ciał minotaurów.
Please give me reputation if I helped you.
#9
W każdym z nawiasów trzeba wpisać ID innego minotaura czy tego samego ?

///
Edit. Niby zbiera teraz skórki jednak widać, ze macro walczy z cavebotem, czasami biega między waypointem a ciałem minosa...

Jakieś rady ?
#10
Każdego z minosów, tak, czekać aż mega się tym zajmie.
Please give me reputation if I helped you.
#11
zmien bota, bbot w ogole sie nadaje na facc trolle... nic nie robia z tymi bugami...
#12
Biegam z Bbotem od kilku dni i jestem zadowolony, do tej pory problem miałem wyłączenie z obsidian knife.
Ktoś go już o tym informował ?
#13
spr jakie funkcje ma redobt i ibot, poza tym na dzisiejszym mass banie zaden uzytkownik redbota nie dostal delete
#14
Mam ten sam problem...
Please give me reputation if I helped you!




Veni Vidi Vici


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)