Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buska New Knight Project
#1
Witam! kiedys robilem project ale wtedy nie mialem takiej weny mysle ze teraz sie uda Big Grin moze ktos pamieta 70kine na piratach, aktualnie ma 130. Mam na beryli 3x knighty, 130, 122, 169, ale pomyslalem ze moge miec kolejnego i jeszcze wiecej gp zarabiac Big Grin. Dodaje screena z dzis jak juz na mainie jestem, ide skillowac a przy okazji zaliczylem fraga na 11 kinie, polecialy 4 bear pawsy xD

[Image: fragjpg_nxesheh.jpg]
#2
Powodzenia w prowadzeniu projektu Big Grin
#3
dawaj czadu xd
#4
won z berylii to moj swiat ;DDD
#5
Powodzenia : )
#6
Thx wczoraj wbilem 40 skille, lece dzis dalej z skillami wieczorem dam fote co z tego wyszlo.

Luki ja gram na beryli juz pare lat od kad z betrayed przyszedlem z arcani, aktualnie siedze w RunHide a ty ?

Zrobimy maly teleturniej, jest godzina 10:48 moje skille to rowno 40/40 czas pracy rowno o 21:10 podam wynik, a pytanie tkwi:
Jakie skille dokladnie wbije przez ten czas?? Osoby ktore prawidlowo wytypuja, przelewam im na serva 30k za free, chyba ze wygra z 10 osob to po 20 xD. Kto chce niech bierze udzial w zabawie Big Grin
#7
Przy dobrych lootach według moich obliczeń to 51/51, jak będziesz trochę później bo nie wiem ile masz dokładnie procent do 41 skili to 52/52 Smile
#8
Dla podpowiedzi aktualny stan to 45/45, i niewiem czy przerwy max na 1h nie bd przez problem z dostawca internetu Big Grin
#9
to zmieniam, do 21, bez przerw max 48/48 a z godzinną przerwa max 47/47 YOL Big Grin
#10
zobaczymy, o 21:10 dodam screena, jutro po ss chyba bd powtorka z zabawy Big Grin
#11
Wczoraj po pracy poniosl mnie melanz i nie zdarzylem nawet screena dodac, zaraz to zrobie a skaczylem wczoraj jakos na 45/45 takze Areee byles bardzo blisko, dzis 2 edycja zabawy, dzis napewno caly dzien skilluje oraz zapewniam 30k do wygrania dla kazdego Big Grin
#12
ale bylo mowione ile wbijesz a nie ze cię melanż poniesie, nie bawie się juz xd
#13
no to wychodzac z takiego zalozenia to nie trafiles ale bardzo bliziutko byles xD, typujesz dzis ? Big Grin
#14
dobijesz 53/53 skile Tongue
#15
wystartowalem po ss'ie z 45/45, mam zamiar dzis caly dzien w pracy botowac, zobaczymy troche lipa sie czuje po wczorajszych wojazach to mysle ze nie zamkne dzis wczesniej Big Grin
#16
jak od ss do 21-22 bd skillowal to spokojnie bd mial 55/55
#17
podpowiedz, ciezko cos idzie narazie jest 48/48
#18
zmieniam zdanie 55/55
#19
zdanie mozna zmieniac do 19:00 xD
#20
to o 18:50 powiedz jaki skill masz xD to wtedy bedzie bardzo latwo ;p


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)