Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLACY TUTAJ
#1
Siema siema , zapraszam do gry ze mną na serwerze OCERA jest to pvp , itemy drogie , większość to brazole co nie ogarniają dlatego się przyjemnie boci i ich zabija , więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam gram tu 2 tyg ;p
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#2
Jest to amerykanski serv? zawsze mozna go wziasc pod uwage do mojego tematu:
War&WarMode Need Ppl Big Grin
#3
Na pvp teraz mało ludzi, dla bota dobrze ale fajnie grać z kumplami, wybociłem coś tam na furorze i nawet do kogo się odezwać nie było bo World Chat zawsze pusty, nawet na non pvp kurde coraz mniej ludzi gra, gdyby wybierać server #buska to taki co duzo ludzi jest i robić pk team a nie miedzy soba 20 lvlami, zresztą, twój temat, nie wtrącam się ale fajnie się gra w grupie, nawet na bocie, ja mam na X serverze gidlie z Xeno Forum i jest około 160 charów w gildii i team się jakoś tam wspiera, tyle, że non pvp, ale w sumie też można tam ustawić War Mode jak jest Optional. Wybierz czy chcesz się wybocić na spokoju na non pvp do 45 i zrobic warmode miedzy tymi co sa na forum zapisani (wiadomo nie uzbiera sie 20 osób w 1 czasie, bank temat) czy wybocić jakieś tam X lvle na normalnym pvp i walić każdego co nie z teamu. Ew. są te światy jak Calva ale nie wiem jak tam z expieniem bo ostatnio to przed depo stały 200 lvle i każdego walili byle nie expił. Wybierajta i piszta, dojde se.
Please give me reputation if I helped you.
#4
Tak tylko przewaznie robi sie team jak to mialo miejsce na tym forum, co sie okazalo gralo 25 osob na dead servie, zamiast expic to ludzie pekowali i nic z tego nie wyszlo a gdyby sie podzielic na 2 teamy kazdy by mial targety, na tej zasadzie chodzi o moj fun.
#5
ja bym proponowal normalnie zrobic warmod zeby 2 teamy byly zalozmy 20+ lvle (kazdy z teamu wbija taki lvl) i od tego czasu warmod na 1000 fragow Big Grin mozna bocic mozna sie prac, co kto woli Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)