Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po przejściu waypointów...
#1
Po przejściu waypointów, powinien stanąć, wyłączyć looter,killer i cavebot ale nie wylogowywać, jak to zrobić ? i czy da się ustawić, żeby potem jak już przejdzie i wyłączy, jednym klawiszem włączyć cavebot, killer, looter żeby zaczął waypointy od nowa?
#2
Aby zatrzymac bota i pewnie go odpalic na nowo uzywasz kombinacji shift+pause lub ctrl+shift.


Pomoglem? plx rep+
#3
(06-19-2013, 08:10 AM)buska Wrote: Aby zatrzymac bota i pewnie go odpalic na nowo uzywasz kombinacji shift+pause lub ctrl+shift.


Pomoglem? plx rep+

Stary dam ci reputa ale chodzi mi o to zeby on sam sie zatrzymal po przejsciu wpt
#4
Tu masz kombinacje macro na to zeby cavebot sie resetowal czyli wylaczyl i wlaczyl:
Quote:10000 {Anti stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
a tutaj na zatrzymanie bota tylko sprawdz czy dziala jak nie to cos innego dam:
Quote:10000 {Stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop()
#5
(06-19-2013, 08:36 AM)buska Wrote: Tu masz kombinacje macro na to zeby cavebot sie resetowal czyli wylaczyl i wlaczyl:
Quote:10000 {Anti stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
a tutaj na zatrzymanie bota tylko sprawdz czy dziala jak nie to cos innego dam:
Quote:10000 {Stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop()

to tez mi napisz jak to dokładnie uruchomić te macro i z tym ringiem w tamtym topicu tez mi wytlumacz, prosze ;> beda 2 repy ;d
#6
Lecisz z wpt'kami i w momecie kiedy chcesz zeby zalozyl ringa dajesz > prawym > codes/labels > macro > wklejasz, nic trudnego, tym sposobem sprawdzasz czy lataja
#7
Your reputation rating has successfully been added for this user.

Pomóż w tamtym topicu z ringiem.

a ten skrypt wyżej to nie ma wyłączać samego cavebota tylko też looter i killer
#8
czysta matematyka dodajesz tylko nazwy:
Quote:10000 {Stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop()>60 Killer.Stop()>60 Looter.Stop()

ale wydaje mi sie ze to moze nie dzialac, poprostu trzeba sprawdzic Big Grin
#9
(06-19-2013, 08:55 AM)buska Wrote: czysta matematyka dodajesz tylko nazwy:
Quote:10000 {Stop Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop()>60 Killer.Stop()>60 Looter.Stop()

ale wydaje mi sie ze to moze nie dzialac, poprostu trzeba sprawdzic Big Grin

to teraz mi dokładnie wyjaśnij co mam wkleić w wpt przed zejściem na -2 żeby założyło stealth ring który jest w głównym bp, i co mam wkleić w wpt po wyjściu na -1.
#10
po wpt zrobic macro pisalem ci to wczesniej, kopiuj i wklej


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)