Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cos na 73 eka do profitu,i bez bugow..
#1
Ma ktos moze jakiegos skrypta bez bugow? 100% afk? na 73 eka? mam 92 axe 84 shield eq:zao arm,demonka,bohy,zao legi,zao helmet,hive scythe,platinum amulet bede wdzieczny jak cos ktos da,bo juz nie mam sily do tego bota,wszedzie jakies STUCKEDY,albo sie zacina,albo jakies inne bledy..Testowalem te skrypty oscara,tylko cyclopolis dobrze dzialalo,lecz tam boca jakies inne osoby :/ pomozcie! Big Grin
#2
Corymy Venore By Buska
Botuje juz moim skryptem okolo 2m-c bez problemu puszczam na nocki, dziennie zarobi 150 przy dobrych wiatrach 170k, wiadomo najlepiej leczenie pod siebie ustawic, no i jak chcesz full afk proponowal bym reconnect wylaczyc.


Pomoglem? plx rep+
#3
Przetestuje,polecial rep
#4
Ok thx wrazie jakis problem z skryptem lub bys czegos nie widzial pisz w temacie skrytpa Big Grin
#5
Skrypt fajny,ale za duzo osob tam jest ponad 7 innych botterow,wiec co innego bym prosil ;p
#6
"...no i jak chcesz full afk proponowal bym reconnect wylaczyc."
z jakiego to powodu lepiej to wylaczyc?
#7
Powod jest prosty, gdy ktos cie zabije bot zaloguje i pojawisz sie w temple, kolejno wyciagnal cie z temple i bd cie rookowac przez noc az cale eq z ciebie poleci
#8
ciekaw jestem jak Cie z depo w veno wyciągnął ;p. Po za tym masz wiele skryptów kolego na wyłączanie reconnecta o deadzie Smile
#9
Fakt sa takie srypty, a jak z dp venore? juz ci tlumacze, logujesz sie w teple, otacza cie noobami oraz jeden na cb wchodzi na mc po 15min stania wyloguje cie z tibi, bot zaloguje ponownie tylko ze juz pojawisz sie wyzej bo na innym graczu nie mozesz sie zalogowac.

@Edit:
Zrookowalem juz 2 osoby w venore, bo tam mi sie nie chcialo ze wzgledu ze to jest jedno z jedynych templi z schodkami i zawsze po zabiciu trzeba 15min czekac.
#10
Pomoze mi ktos? ;s


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)