Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK] 100% Port Hope Banuta Małpy -1-2 by Golota
#1
Witam.
Prezentuję skrypt zrobiony przeze mnie na port hope na małpy banuta! Jest to skrypt na -1 i -2!
Exp: 50-80k/h
LVL: 80 - żeby był profit takim sam tam bocę
Profit: 5-10k na czysto
Refil: 250 mp i 50 shp
Wszystkie macra dołączone typu anty stop bot oraz exori gdy jest więcej niż 4-5 potworów i nie ma graczy na ekranie
Używa exori hur na merkliny!


Attached Files
.bbot   Banuta Apes -1 -2 by Golota.bbot (Size: 14.96 KB / Downloads: 272)
#2
fajny ksrypt tylko chyba nie twoj Smile zapomniales albo nie zauwazyles ze w looterze w polu na sortowanie loota jest napisane "Script, by, Svira" Smile
#3
Skrypt jest mój jedynie podstawa taka jak macra itp byla od svira nikt tutaj nie robil takiego skryptu na banucie
#4
robil, mam gdzies nawet Smile
#5
moze i nie moja sprawa ale wypadalo by chociaz wspomniec o autorze tych czesci skryptu...
#6
(06-24-2013, 06:35 PM)Piwo Wrote: moze i nie moja sprawa ale wypadalo by chociaz wspomniec o autorze tych czesci skryptu...

Tak, to nie twoja sprawa Smile

Btw. serio, zbiera kamienie?
#7
Ważne, że biega. Faktycznie brak wstawki o autorze jest słaby. Ale chłopak się stara Smile być może jest tu nowy (zresztą tak jak ja) i chce się przysłużyć Smile
Pewnie nie jednemu ten skrypt pomoże. Sam pewnie będę z niego korzystał jak zacznę zbierać ape fury, bo u mnie na serwie 1.5k each to lekka przesada.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#8
Podstawa skryptu jest z powierzchni lecz i refill i depositera robilem ja po prostu nie chciało mi się dodawać sam macr heala itp więc skorzystałem wiele w niego nie wniósł.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)