Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój main i pare botcharów
#1
Witam , ostatnio zrobiłem sobie chara na npvp i stwierdziłem iż zrobie sobie temat na forum Big Grin

Będe wstawiał tutaj screeny z :
Maina EK ( obecnie 58 lvl )[Image: x8d.png]

Drugiego eka tym samym koncie ( obecnie 25~~ lvl )[Image: bx6.png]

Cashmakera 1 Cashmakera 2 Cashmakera 3 [Image: bsi.png]

ale pewnie będzie ich więcej ;]

Co do skryptów to z góry mówie że większość robie sam, jak narobie ich jeszcze troche to zrobie temat i dam linka tutaj Smile

Chętnie wstawiłbym moje wcześniejsze adv lecz niestety nie miałem zaznaczonej opcji screenów ^^ Screeny będe wstawiał od jutra z każdym adv i lootem pod koniec staminy Smile Ja tymczasem lece stawiać boty i na ogródek bo dobra pogoda ^^ do zobaczenia :>
#2
powodzenia Tongue
#3
A więc tak, dzisiaj skończyła mi się stamka na 3 moneymakerach,drugiego eka postawiłem na medicine pouche + do tego doszło pare postaci takie jak:
Moneymaker 22 lvl
Moneymaker 7 lvl ( pacc 14 dni osobne konto )
Moneymaker 7 lvl ( obie te postacie wbije dzisiaj na maina i postawie na salkach Smile )
obecny stan postaci
[Image: r719.png]
myśle że dzisiaj jeszcze zrobie osobne konto z postacią na której będe trzymał wszystkie itemki z bocenia żeby łatwo było sobie podliczyć ile zarobiłem dotychczas i ile zarobie w przyszłości, oczywiscie wstawie screena Smile
Pozdrawiam Big Grin
#4
Siemka ;P

Polecam zrobic na kazdym koncie 1 postac do bocenia Tongue

wiesz wrazie mass bana szkoda charów tak to moze uda sie stracic tylko 1 a jak bedziesz na 1 koncie mial z 3-4 postacie wiadomo szkoda ich troszke ;P

ja mam aktualnie 17 kont ;P i na kazdym po 1 postaci .
na mass banie 0/12 < bo bylo tylko 12
#5
Na main koncie mam pacca i na nim 2 postacie ktorymi boce, potem mam 4 konta na których jest po jednej postaci, i jeszcze jedno konto na ktorym jest pacc i tam 24/7 jakis char biega na medicin pouchach Big Grin
a na massbanie 0 postaci zbanowanych, a wam coś zbanowało ?Big Grin
#6
czekamy


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)