Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z MC
#1
Exclamation 
Witam od 2-3 tygodni posiadam bbota, wszystko bylo okey aż tu nagle mc przestało mi działać nie wiadomo dlaczego, jak klikam żeby odpaliło mc wyskakuje mi błąd taki jakbym próbował normalnie odpalic drugą tibie " A tibia client is already running. (error code 29) You can only run one Tibia client at once". Co mam z tym zrobić? Próbowałem przeinstalowywac bota itp ale to nic niedawało. POMOCY! Big Grin[/color][/size]
#2
Spróbuj tego: http://tibiaredbot.pl/showthread.php?tid=1478
Nie wspieram innych botów.
#3
sciagnij sobie mc z blackd toolsa
Pomoglem? DAJ REPUTA !
If I help you, REP ME ++ !
#4
(06-26-2013, 10:40 PM)kamill Wrote: Nie wspieram innych botów.

Nos ci rośnie.
Please give me reputation if I helped you.
#5
jebac was i waszego frajerskiego bot juz na Mnie qurewki nie zarobicie ani 1 $ REASUMUJAC: Fuck You All Cock Suckers [!!!]

Jak ktos chce darmowy miesiac tego zfrajerzonego pseudo bota to to sa pass-y : Acc : " [email protected] " Hasło : fuckbbot " Powodzenie i jeszcze jeden karny kutas dla suportu [!@#$%^&*?]
#6
(06-30-2013, 02:41 PM)4937 Wrote: jebac was i waszego frajerskiego bot juz na Mnie qurewki nie zarobicie ani 1 $ REASUMUJAC: Fuck You All Cock Suckers [!!!]

Jak ktos chce darmowy miesiac tego zfrajerzonego pseudo bota to to sa pass-y : Acc : " [email protected] " Hasło : fuckbbot " Powodzenie i jeszcze jeden karny kutas dla suportu [!@#$%^&*?]

Ty masz chlopcze adhd normalnie.. jak nie umiesz obslugi bota to nie wypowiadaj sie ze cos jest zle.. jakos inny problemu nie maja tylko takie dziecko neostrady jak ty . i kłapac morda do kolegów sobie mozesz a nie na forum tu jak to robisz . Bo przez kabel kazdy madry a na rl to by mordy nawet nie odezwał.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)