Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywalanie tibi / bug
#1
Siemka.

Mam takie pytanko . Co moge zrobic zeby mi nie zamykalo tibi ?? boce na 5-6 kontach w nocy i czesto wyłacza mi z 1-2 tibie.. i nie sa to ostatnie tibie tylko srodkowe albo cos Sad

Macie moze jakis pomysł?
#2
Może być problem z reconnectem, po prostu źle wchodzi i nie loguje a możliwe, że któryś ma stucked i kick...
Please give me reputation if I helped you.
#3
(06-27-2013, 09:01 PM)Apausfo Wrote: Może być problem z reconnectem, po prostu źle wchodzi i nie loguje a możliwe, że któryś ma stucked i kick...

nie zrozumiałes mnie ;P zamyka mi okno tibi calkiem Sad

reconnecting mam dobrze
#4
Bug Tibi/Bota czy kompa, bo za dużo tibii?! :] spróbuj o te 2 mniej postawić raz.
Please give me reputation if I helped you.
#5
(06-27-2013, 09:31 PM)Apausfo Wrote: Bug Tibi/Bota czy kompa, bo za dużo tibii?! :] spróbuj o te 2 mniej postawić raz.

wiesz mysle ze bym mogl smialo z 10 postawic tibi. nic powiem ci to nie daje. mialem 3 tibie postawione i tez 1 wywaliło..
#6
Mam to samo 3x mcki odpalone przychodze np z podwórka i patrze jedna tibia jest wywalona bot jest włączony a tibi nie ma na tego chara. To dziwne
#7
No własnie o to mi chodzi Tongue

Ma ktos na to jakąs rade??

Up@ a uzywasz mc z bota czy masz jakies inne ?


moze to problem z mc z bota ?
#8
BUMP !
#9
Mam tak samo, a mc z bota mam :p
#10
Wiec mysle ze to moze byc bład mc z bota. nic innego by tak nie robilo ze tibia wyłacza sie a bot dalej działa.. Ma ktos normalne MC ?
#11
mozesz z neta ściągnąć Smile z blackdtools sprawdzałem i jest czyste;d
#12
@up

Dziekuje Wink


Oczywiscie reput leci za pomoc Wink

ale wciaz zadajemy pytanie czemu wywala tibie ?? czas sprawdzic mc i powiem co i jak Tongue moze to blad mc z bota Wink
#13
Być może, ale jak wcześniej grałem na mc, to wszystko było dobrze. ;> zobacz czy mc z blackdtools też wywala i daj mi znać na pw/mailaWink
#14
Test trwa 10 botów odpalone ;P


Jutro z rana postaram Ci sie dac znac Smile mysle ze na pw napisze ale i na forum tez Wink



#edit#



dalej problem istnieje . inne mc nic nie dalo .. Wina windowsa ?
#15
Wina bota, debuguje tibie, miesza się.
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)