Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atakowanie na dystans
#1
Siemaneczko co mam zrobic? Chce postawic palladyna ktory bedzie atakowal gs'a tylko na dystans (3sqm) ze spearow.
#2
W killerze w distance wpisz 3 ^^
#3
(07-01-2013, 03:20 PM)Karololo16 Wrote: W killerze w distance wpisz 3 ^^

dzięki lecz sprawdzalem i to nie dziala ;<
jest moze cos w makro albo w czyms innym? jestem nowy i za wiele nie wiem o tym bocie. jak szukalem to na wiekszosci forum: pisalo, ze jest taka funkcja, lecz ja jej nie moge odszukac.
#4
Jak to nie działa? Może masz ludzika zielonego zaznaczonego, sprawdź, powinien uciekać, kiepsko ale zawsze.
Please give me reputation if I helped you.
#5
(07-01-2013, 04:21 PM)Apausfo Wrote: Jak to nie działa? Może masz ludzika zielonego zaznaczonego, sprawdź, powinien uciekać, kiepsko ale zawsze.

to nic nie daje po prostu bije go z 5 sek, a potem zostawia go i biegnie do nastepnego wtp
#6
Zaznaczasz w liście Giant Spider, zmieniasz distance na 3 i dajesz SAVE a on dalej stoi przy potworku? Smile No?
Please give me reputation if I helped you.
#7
(07-01-2013, 08:57 PM)Apausfo Wrote: Zaznaczasz w liście Giant Spider, zmieniasz distance na 3 i dajesz SAVE a on dalej stoi przy potworku? Smile No?

tak ;<
#8
a avoid waves zaznaczyłeś?
#9
witam Wink mam ten sam problem co kolega wyzej nie moge ustawic zeby uciekla przed potworem i nie wiem czemu prosze o rade za pomoc rep Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)