Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROŚBA O SKRYPT DLA 78 MS (Request fot 78 MS script full afk)
#1
Heart 
Cześć Wszystkim ( Hi Everyone !)
*Mam pytanie, czy znalazłaby się jakaś życzliwa osóbka która pomogłaby mi zrobić skrypta full offline dla MS ? Bardzo mi zależy na skrypcie z bardzo dobrym expem. Nie obchodzi mnie waste. Moge mieć bardzo duże, byle mieć jak największy exp/h.

(I have question, would I find someone who will be that nice and help me build the script 100% afk for my 78 lvl MS? I am very depent on script which will have good exp. I dont care about waste. The waste can be big, just so that I will have as big exp/h as possible)

*Wstępnie myślałem o exp na okolnir i biciu ich z SD. Jednak moje umiejętności nie pozwalają mi na tyle aby zrobić tak dobrego skrypta aby był on full afk. Po prostu nie mam do tego smykałki. Dlatego chciałbym prosić was bardzo o pomoc.

(Tentatively, I was thinkin about Frost Dragons at Okolnir and hitting them with SD. Nonetheless my "bbot script making skills" are not that good to make full afk script. Frankly, Im weak scripter. Thats why I would like to please You guys. )

* Mam nadzieje że jakaś osóbka mi pomoże, oczywiście reput leci !

(I hope that someone nice will help me, of course it will bear fruit with REP + )

Pozdrawiam tofik2342 !
( Regards, tofik2342 !)
Angel


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)