Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Script Automatic Logged
#1
Siema wszystkim.

Poszukuję skryptu na automatyczne wyłączenie komputera o ustalonej godzinie. Lub po wbiciu poziomu. Poszukuję takiego skrypu , bo chcę aby komputer został wyłączony np. o 5 rano.Dobrze by było aby chociarz postać stanęła w bezpiecznym miejscu i wylogowała się.

Hey all.

Looking for a script to automatically shutdown your computer at a preset time. Or, after pocketing level. Looking like skrypu, because I want to turn off your computer such as a 5 on the morning. It would be that although the figure stood at a safe place and be logged off.
#2
(12-01-2013, 11:31 PM)krusekk Wrote: Siema wszystkim.

Poszukuję skryptu na automatyczne wyłączenie komputera o ustalonej godzinie. Lub po wbiciu poziomu. Poszukuję takiego skrypu , bo chcę aby komputer został wyłączony np. o 5 rano.Dobrze by było aby chociarz postać stanęła w bezpiecznym miejscu i wylogowała się.

Hey all.

Looking for a script to automatically shutdown your computer at a preset time. Or, after pocketing level. Looking like skrypu, because I want to turn off your computer such as a 5 on the morning. It would be that although the figure stood at a safe place and be logged off.

look in protector, have shoutdown pc ..
#3
żeby postać staneła w bezpiecznym miejscu, musisz zrobić odpowiednie wpt, oraz zastosować makro, które polegało by na tym aby nasza postać poszła do wybranego wpt ( w bezpiecznym miejscu), oraz wylogowała się. Smile pozdrawiam


that figure stood at a safe place, you have to do proper wpt, and apply macro that was based on this to make our character went to the selected wpt (in a safe place), and is logged off. Smile greetings
#4
Witam czy jest możliwość abyś napisał mi ten skrypt i makro?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)