Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xLesiu thief.
#1
xLesiu thief if you want i can send screenshots of transaction money to him and i never got my account which i paid for.
Rep + If you like my post Smile
#2
(12-30-2013, 01:11 PM)Sebuuszek Wrote: xLesiu thief if you want i can send screenshots of transaction money to him and i never got my account which i paid for.

True, He thief me too ;//

*Sebuuszek, ty płaciłeś prawdziwymi pieniądzami?? Jeśli tak, to zgłos to na policję...
#3
ciezko mu bedzie cokolwiek zrobic :/ mnie nawet na allegro wyjebali i nic nie moglem zrobic ;/
#4
(12-30-2013, 01:41 PM)dastyy1 Wrote: ciezko mu bedzie cokolwiek zrobic :/ mnie nawet na allegro wyjebali i nic nie moglem zrobic ;/

można można, tylko trzeba odpowiedny wniosek złożyć i będzie płacił nam..
#5
Sebuuszek jak cos to moja offerta dalej aktualna, priv masz Smile
#6
wy wszyscy przez allegro?
ja mam podobna sytuacje, niby male pieniadze ale chodzi o sam fakt.

ja czekam jeszcze jutro i sprawe zglaszam i allgero ja zalatwi, wiem bo mialem kiedys juz takiego agenta i za kazdym razem pieniadze wracaly do mnie.


nie wystawiajcie mu komentarzy tylko piszcie do allegro
#7
Jakby co to jego nicki w Tibi:
-Creazy Rys
-Malpkaa
#8
on nie kupowal przez allegro Tongue
#9
(12-30-2013, 02:11 PM)dastyy1 Wrote: on nie kupowal przez allegro Tongue

no to pech, to tylko policja zostaje
#10
nic z tym nie zrobia Wink
#11
(12-30-2013, 02:19 PM)dastyy1 Wrote: nic z tym nie zrobia Wink

jesli ma potwierdzenie wplaty to oczywiscie ze zrobia, koles odda mu kase i tyle.
nie bedzie mial kary bo mala szkodliwosc czynu ale kase odda


gdyby bylo tak ze nic nie robia z takimi pajacami to 3/4 ludzi by kradlo, ale niestety jak sie zglosi i ma jak udowodnic to odzyska co stracil
#12
to dziwne bo mnie na allegro koles oszukal na 35zl i jakos policja ani allegro nie chcialo wgl sie ingerowac w sprawe :/
#13
(12-30-2013, 03:22 PM)dastyy1 Wrote: to dziwne bo mnie na allegro koles oszukal na 35zl i jakos policja ani allegro nie chcialo wgl sie ingerowac w sprawe :/

a spor transakcyjny robiles?

ja mialem takiego typa ktory tez tak kombinowal i zalozylem ten spor i allegro z niego sciagnelo i mi przelalo. jemu konto usuneli itd.

trzeba troche regulamin poczytac i wszystko bedzie wiadomo Big Grin


a jak z allegro kupujesz i zrobisz ten spor i go wygrasz to dopiero na policje, bo dla nich to jest dowod w sprawie i go beda scigac zeby mu w papiery wrzucic proby oszustwa czy wymuszenia, nie wiem pod co to podchodzi. i typ ma przejebane jak bedzie szukal roboty gdzie zaswiadczenie o niekaralnosci trzeba
#14
hehehe. jestescie zwyklymi bananowcami, realne pieniadze ktore otrzymale, to od sebuszka paypal, ktory anulowal transakcje i paypal zwroci mu pieniadze nie obciazajac mnie zadnymi kontami, i allegro DEM'a ktory kupil transfer na ktorego wysylke mam 7 dni, stoi jak wol w zasadach allegro Smile . Co do Leicera, komu i kiedy jakiekolwiek pieniazki wyslales?
#15
Ale ten Leszek jest żałosny, myślisz, że uda Ci się kogoś oszukać? Nie rozmawiasz z dziećmi, a to, że raz przeczytałeś zasady Allegro nie czyni Ciebie takim, kto je zna, bo przecież jeszcze trzeba czytać ze zrozumieniem, a że twoja edukacja skończyła się na podstawówce, to już nie wina użytkowników. Na tym forum to już będzie koniec twojej kadencji mam nadzieje Wink

Pozdrawiam, Leicer Wink
#16
Nie mam na imie Leszek;]
Po drugie, gdybys byl taki madry to wiedzial bys ze jaka kolwiek obraza drugiej osoby fizycznej tez jest karana.

art. 212 KK
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Bez Pozdrowien, Lesiu ;]

----

A tak przy okazji, to jak ja skonczylem ta smieszna podstawowke to Ty moze szedles do 1 gimnazjum ktore wtedy nie istnialo Smile
#17
Remember you must post in english only,, if you dont want to be banned.
#18
You're just a thief @xLesiu.

I paid you money on paypal for 112 Paladin ... never got account, money was paid in. Still is have all the proofs.

Smile good luck mate. 21 euro hopefully it makes ya happy ... Happy New Year man ...
hahahah
Haters gonna hate. but its true u're no one nd you will never get anywhere in your life hahaha
Thief <3 :*

@Edit :
Remember Karma is a Bitch Smile
Rep + If you like my post Smile
#19
(12-31-2013, 11:44 AM)Sebuuszek Wrote: You're just a thief @xLesiu.

I paid you money on paypal for 112 Paladin ... never got account, money was paid in. Still is have all the proofs.

Smile good luck mate. 21 euro hopefully it makes ya happy ... Happy New Year man ...
hahahah
Haters gonna hate. but its true u're no one nd you will never get anywhere in your life hahaha
Thief <3 :*

@Edit :
Remember Karma is a Bitch Smile

You must place up a 'dispute' in paypal, they gonna investigate the case.
#20
happy new year


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)