Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana kupowania potków/Change buy potions(refiler)
#1
Question 
Witam mam pewien problem bo podobaja mi się skrypty innych forumowiczów co je robią i wrzucają. Lecz czasami nie odpowiada mi refiller i depozyt do banku. I teraz mam pytanie tutaj do was. Jak się zmienia dane aby kupował naprzykład mniej potków mniej kasy wybierał na nie z banku ?
/////////////////////////////
Hi, I have a problem because my lovely scripts other members what they are doing and throw. But sometimes it does not suit me Refiller and deposit to the bank. And now I have a question here for you. How to change the data to buy less potions For instance chose less cash on them from the bank?
////////////////////////////
Translate by google. ;p
#2
(01-24-2014, 05:39 PM)damian1992 Wrote: Witam mam pewien problem bo podobaja mi się skrypty innych forumowiczów co je robią i wrzucają. Lecz czasami nie odpowiada mi refiller i depozyt do banku. I teraz mam pytanie tutaj do was. Jak się zmienia dane aby kupował naprzykład mniej potków mniej kasy wybierał na nie z banku ?
/////////////////////////////
Hi, I have a problem because my lovely scripts other members what they are doing and throw. But sometimes it does not suit me Refiller and deposit to the bank. And now I have a question here for you. How to change the data to buy less potions For instance chose less cash on them from the bank?
////////////////////////////
Translate by google. ;p
edytujesz sobie wszystko w notatniku, szukasz "waypointa" gdzie kupuję poty, gdzie depozytuje kase i zmieniasz Smile ot cała filozofia, jeśli pomogłem daj rep
#3
Co mam edytować wszystko w notatniku ? Jeżeli pomożesz dam reputa. Albo możę jest gdzieś na forum tutorial jak to robić ?
#4
(01-24-2014, 05:52 PM)damian1992 Wrote: Co mam edytować wszystko w notatniku ? Jeżeli pomożesz dam reputa. Albo możę jest gdzieś na forum tutorial jak to robić ?


szukasz odpowiednich wpt, np gdy wybiera kase i kupuje poty i tylko zmieniasz ilosc kupionych potow i id pota, jezeli ma kupowac innegoWink w banku tez ilosc zmieniasz:d proste:d spróbujBig Grin reput please
#5
Losie ale wy to opisujecie nie profesionalnie. Napisał byś gdzie się zmienia te ID pota i ilośc gp. Wchodze w cave bota wybieram wpt. powiedzmy nazywa się on "withdraw" mogę edytować lecz tylko to: Withdraw (33132 32823 6:268 50 2). <<< w tym się zmienia id lub zmienia inne czynności >?

Okej dolazłem do tego sam. Temat do zamknięcia.
Close Theard.

Jedno pytanie jeszcze bo mam buyera co kupuje mi poty. Chodzi mi aby kupywał 10 małych czerwonych potków. czy dobrze to jest ogarnięte?
Buy (33128 32811 5:266 10)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)